reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

WItam rankiem :)
Kuba oczywiście wyczuł, że jest weekend i wstał przed 7, ale to i tak dobre, że nie przed 6:-pLiwa jakieś 30 minut po nim, więc już na dobre na nogach:happy2:

Iza udanego wyjazdu:tak:u mnie Liwa znowu kaszle:wściekła/y:ale w pon. już idzie do żłobka, bo już 3 tydzień nie ma kto z nią siedzieć:no:
Renia pewnie, że dam znać, z tego co się orientuję to teraz w kapphal jest 20% na przecenę, ale ja wolę większe zniżki:-pjak się nie załapię (tzn nie zrobią z w tym roku:-p) to się nic nie stanie, Liwa w sumie ma już ciuchy o rozm większe, a w gigantycznym tempie to ona nie rośnie:-p

Dziewczyny PILNIE kupię ten najmniejszy biegacz z Puky, byliśmy wczoraj w sklepie i ten malutki kettler jest na nią za duży, za to Puky M jest praktycznie już ok, brakuje jej może 1cm. Ten diabełek (Liwa) pcha się na wszystko co jest Kuby i jest awantura bo ona też chce:dry:no i cena 269zł jakiś obłęd dla mnie, bo przecież za pół roku- maks 8m-cy ona da radę na tym naszym kettlerze, dla mnie szkoda kasy:baffled:Ewentualnie pożyczę na te pół roku ;)

miłego dnia!
 
reklama
heloł
moje od rana szaleją
Tymi wpadł do sypialni jak zwykle z gracją słonia i obudził małego i od 6.30 na nogach
2 prania już zrobiłam więc dziś wielkie prasowanie - grrrrr

Kic nie mamy, a chętnie bym pożyczyła bo rzeczywiście nie opłaca się na chwilę kupować
u nas jeszcze nie ma tego problemu
na szczęście Igi na zapas od chrzestnych dostał jeżdzik i rowerek więc raczej zagrożenie w drugą str, że starsze będzie chciało siadać na tym małym sprzeciku - póki co chętnie bawi się Igiego zabawkami

Iza udanego wyjazdu na chrzciny

Surv i jak dzisiejsza nocka?
a u Sarulca może syndrom wstawania nawet przez sen? mój Igusz to słowo - lunatykuje
na śpiocha wstaje, wspina się i gdzieś chce iść więc siłą rzeczy się wybudza
na szczęście szybko zasypia bo cycuś blisko
a powiedz jak będziesz oduczała nocnego jedzenia bo wspominałaś?

właśnie młodsze poluje na kanapki brata;-)
widok bezcenny

kurcze obudziłam się z chandrą
chyba ta jesienna pogoda i tak mi się dziś nie chce opiekować dzieciarnią
podrzuciłabym komuś na dzień
są chętne?

ta moja wiercipięta mnie wykończy
lecę
miłego
 
Renia u nas to norma, że Kuba wariuje na quicksmarcie od Liwki czy jeździku, no a ona biedna jest za mała żeby jego pojazdy dosiąść:dry:może to szalony pomysł, ale chyba postanowiłam, że kupimy Liwce ten biegacz i będzie miała jako prezent na urodzinki, pewnie od mojej mamy i sióstr coś drobnego dostanie, więc nie będzie jej przykro że nic w tym dniu nie dostała:-pa na taki wydatek "bez okazji" na prawdę szkoda mi kasy:zawstydzona/y: A Tymi miał chyba iść do p-la od stycznia, co nie?

Kuba koloruje, a Liwa mu wyrywa kredki:dry:muszę rozdzielić dzieciarnię:-p
 
Kic no pójdzie ale do środy musi poczekac na szczepienie brata bo mam pneumo i wolę juz zaszczepić i sio;-)
i albo juz od czwartku albo od poniedziałku na 100% wyganiam
niech się chłopak wreszcie wyszaleje bo roznosi dom
no i mi będzie zdecydowanie łatwiej z jednym dzieckiem w domu
 
Dziewczyny, które mają konsole do gier - napiszcie co macie, czy fajne, czy polecacie czy nie? myślę o kupnie xbox360 z kinect ale z racji że nie mam o tym zielonego pojęcia to nie wiem czy jest też coś innego fajnego, czy to wogóle się opłaca? a może są jakieś tańsze podobne rzeczy?
 
Witam w południe :-)
U nas nadal paskudnie i barowo. Ale dzieciaki dały pospać, więc luzik.
Renia ja już tez nastawiłam i nawet wywiesiłam pranie a to co ściągnięte czeka na żelazko - nawet nie chowałam do szafy. Dlatego też łączę się z Tobą w bólu:sorry2:
Pabla, ja nie pomogę. My mamy ps2 i generalnie Miki z tatusiem z tego korzystają, bo jeżdżą w wyścigach - mamy od niedawna kierownicę, więc śmigają
Izabelka, miłego wyjazdu:tak:
Renia, ale Igi pędzi z rozwojem. Super
Nasz puki sprzedany, więc nie pomogę:sorry2:
Kic, ale Ty szalejesz z tymi zakupami. Ja nie miałabym, kompletnie gdzie tych ubrań upchnąć:-D
Najbliższy tydzień obfituje w wydarzenia. We środę Miki ma występ dla babci i dziadzia i z tego powodu wczoraj byliśmy w wypożyczalnie strojów i zarezerwowałam strój króla, bo ma być jednym z trzech:-) Oczywiście jak Olga zobaczyła całe to bogactwo strojów, to chciała wybierać dla siebie na bal karnawałowy, który mają w piątek. Ale nie ugięłam się, bo ma fajną sukieneczkę czarownicy. Najwyżej pożyczę dla niej czarny szpiczasty kapelusz :-) A Miki będzie znów piratem jak w ubiegłym roku, ale strój inny - pożyczam od kuzynki.
Miłego weekendu dla wszystkich:tak:
 
myślę jeszcze o Nintendo Wii - bo znacznie tańsze jest a chyba ponad 1000 pln to za dużo dla mnie do wydania:baffled:
pogoda u nas wstrętna, siedzimy w domu i nudzimy się.
Zupkę baby jedzą a potem Soniak idzie spać.
Iza- udanej imprezki!
Kasia - u nas Sonia ma w tym tyg bal - będzie kotem:-)a Lena hiszpańską tancerką:-D
 
szybko te bale u Was.. a w sumie to juz styczeń, zakręcona jestem, zatrzymałam się na świętach:sorry2:
U Maćka bal pod koniec miesiąca, a u malej nie wiem, bo teraz K ją odwoził i nic nie mówił, to chyba jeszcze nie ustalone.
Maciek to nie wiem za co będzie przebrany, ostatnio w ogłoszeniach widziałam strój batmana za 15 zł i nie wiem czy nie kupić, a mała dostała taką sukienkę z tiulowym dołem (na fotkach wkleiłam) i cos z nią bym chciała wykombinować, może skrzydełka albo cos w tym stylu.

Renia ja dziś też cos nie mam siły na dzieciarnię,ale w sumie mam jedno na głowie, bo starsze od wczoraj u babci :-p
No i przypomniałaś mi,że na pneumo mamy iść,ale kurna niech się dzidź wykuruje w końcu, bo juz od listopada przekładamy.
Survivor rzeczywiście dziewczyny ze snem szaleją:szok: może im faktycznie jakos dzień porządnie poukładać,żeby wszystko miały o stałych porach, przede wszystkim drzemki w dzień.
Pabla ja na kinecta właśnie zachorowałam,ale narazie funduszy brak, choć K gdzieś używanego ale na gwarancji jeszcze wypatrzył za 600 zł. Jednak chyba najpierw wolałabym zmywarkę.
Kicrym Liwa sie rozkręca:-p Jejku moja tez taka ,ze na wszystko włazi, jeździk ma juz opanowany do perfekcji, wchodzenie na kanapę i krzesła też. W szoku jestem, bo Maciek w tym temacie był chyba mniej zwinny. A młodej właśnie kiedyś chciałam kupić tego quiksmarta,ale odpuściłam,a w sumie teraz żałuję.

Maja dziś jakby lepiej, chyba,ze na wieczór znów ją weźmie. Wczoraj od drzemki to co chwilę na rękach przysypiała,a na noc zasnęła przed 19. Nocka na szczęście ok, nawet nie wstawałam, o 6 zrobiłam mleko,ale jak wrócilam do gwiazda spała w najlepsze i dopiero o 7 wstała i nas obudziła głośnym "teśt" czyli cześć;-) Oby się podkurowała i w poniedziałek do żłoba poszła. Ledwo co antybiotyk skończyła, to mam nadzieję,że tym razem obejdzie się bez.

Ech miałam projekty robić,ale tak mi się nie chce ,ze szok:-p
 
Widzę już balowo u Was. U mnie w p-lu też pod koniec m-ca:tak:u Liwki na I grupie nie mają balu.

Pabla
my mamy PS3 z move :tak:wybierał M, ja się na tym nie znam. Mamy kilka fajnych gier, ostatnio na topie "księga czarów":tak:dla mnie jedynie płyta z "dance" i ewentualnie popykam w ping-ponga:tak:no i fajnie, że jest odtwarzacz bluray (nie wiem jak się pisze) więc już dvd schowałam do kartonu i mam więcej miejsca:-pmamy jeszcze PS2 ale schowany w szafie, bo nikt na tym już nie gra:sorry2:
Madzia quicksmarta polecam, młoda śmiga na tym ostro:-Djeździk mamy po Kubie i o dziwo też na nim jeździ (Kuba może ze dwa razy się odepchnął i poszedł na szafę:dry:)u nas też "teść" czyli "cześć" i do tego macha łapką w lewo i w prawo:-Dno i ulubione ostatnio "ała!":-D
Kasia wow szybko mają Dzień Babci, ja dopiero repertuar rozdałam:-Dale rozumiem że u Mikiego przedstawiają Jasełka?miejsca mam średnio, no i sezonowo robię segregację, więc letnie ciuchy schowane w workach próżniowych:-p

Liwka jeszcze śpi, idę gotować ziemniaki, bo resztę mam:happy2:

Miłego popołudnia!
 
reklama
my po spacerze, ale tylko z młodym
junior w domu z tata bo mieeli jechać do fryz ale okazało się ze nie pojechali i nie pojada bo ja do kina na 17 na hobbita idę
muszą sobie poradzić;-)

Kasiu ja nie wiem czy dam rade z tym prasowaniem dziś
kolejne właśnie suszarka suszy i koniec, poddaję się

no u nas w plu też jasełka razem z dniem babci mają być ale mój to jako tło będzie robił bo kompletnie nie przygotowany
na bal karnawałowy w stroju subarowca będzie bo przecież to jego wdzianko powszednie;-)))))

Kic Madzia nieźle baby pomykają
ale jak patrzę na Ignaszka to wiem, że on o wiele szybciej będzie wsiadał na rowerki i biegacze niz jego brat

no dobra przyszedł Tymi z grą planszową - grzybobranie z granny - polecam
zagram i zbieram sie na seansik
miłego popoludnia
 
Do góry