reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Wpadłam złożyć Wam życzenia :-D wszystkiego najlepszego, dużo snu, pomocy w mężach i wiecej czasu dla siebie :tak::tak::tak::tak:

wziełam moją klasę do Herbaciarni; chłopcy zaprosili dziewczynki; było miło, dostali po ciastku i wydali sporo kasy-bo i pizze zamawiali nawet :-p potem mega spacer nad Nogatem :-) nogi mnie bolą :-) dostałam piękne tulipany, kawę i ptasie mleczko od chłopców z klasy; od męża jeszcze nic ;-) chyba zapomniał :-)
mam dzisiaj zjazd,zaraz lece, więc miłego piątku
 
reklama
wszystkiego najlepszego kobietki;-)

ja dzis poszalałam na zakupkach
kupiłam fajną torebkę, kubki chłopakom, kratkę do studzenia ciasteczek;-)
taki mój dzień kobiet
od chłopaków dostałam bukiety stosowne do wzrostu darczyńców;-) miło, że P się postarał

Kic no może z 2 miesiące fiolecik wytrzyma;-)
mnie ten gt srebrny sie podoba, ale jeszcze nie wiem co kupimy

Iza ale miły dzionek w klasie

Kasiu to ty maratony robisz
podziwiam

dorka ja dalej nie wyprasowałam, a z godzinę lekko mam

dobra zmykam bo juniora czas uspic
 
uff jak dobrze, że już wieczór :) Cisza, spokój i zaraz lulu:-p
Ćwiczenia zaliczone, dziś znowu tylko 3 serie po 6minut- więcej nie daję rady na razie:zawstydzona/y::baffled: ale co tam, może po 10 treningach będzie lepiej:-p

Renia ale GT nie ma srebrnego:no:może chodzi Ci o selecta?wklej jakiś link:-pja mam z najnowszej kolekcji i mam kolor black/black, zastanawiałam się nad tym z czerwienią, ale średnio mi to do różu pasowąło:-p:-Dsuper, że zakupy udane:tak:
Iza wow!fajne takie prezenty!tak po szarmancku! :tak:jak się dowiedziałam, że u mojej znajomej w szkole chłopcy kupują dziewczynom stringi i cukierki to trochę się zniesmaczyłam:baffled:niby to gimnazjum, ale kurcze albo ja jakaś staroświecka jestem albo rzeczywiście to pomysł nie z tej ziemi:baffled:zdziwiłam się, że koleżanka na to pozwoliła (wychowawczyni tej klasy)
Kasia tak dziś uważnie posłuchałam i mówi 5:tak::-Dmnie te podskoki też męczą:-Dno i muszę sobie kupić stanik chyba do ćwiczeń bo mi biust fruwa:-p:-D
Madzia wow jaka stopa:szok:Kuba kapcie z Befado ma 25:-Dtwierdzi, że ma dobre, więc nie wymieniam:-psandałki na lato kupiłam 28:tak:a Liwusi 22:happy:

Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki, bo idę na zabieg usunąć żylaka:baffled:occzywiście to niby nic takiego, ale wizyta w szpitalu mnie lekko denerwuje:-pnajpierw zapytam ile kosztuje laserowe usunięcie i zdecyduję co dalej, bo mam skierowanie na nfz ale okazuje się, że refundują tylko tradycyjne usunięcie czyli poprzez nacinanie:crazy:


Spokojnej nocki!
 
witam witam
dorka, Kic, skalpel jest prostszy, na początek polecam :). ja wczoraj zrobiłam turbo to mnie przeczołgało troszkę :), dzisiaj grzecznie skalpel bo wróciła dopiero o 23 ciej i nie chciałam skakać jak wszyscy śpia :)
U nas młody ma 26 a młoda 29 jak narazie :)
i nie wiem co chciałam jeszcze bo w kosnos jestem wykończona
się wyśpię to może bardziej logicznie porozmawiam
:)
 
Koc stringi, no cuż...wszystko właśnie od wychowawcy zależy; trzymam kciuki za zabieg; rozumiem Cię, bo ja też się boję cięć :confused:

a mi zostały tylko 3 zjazdy!!!! normalnie cieszę się jak głupia; wczoraj promotor dała mi poprawki do 1 rozdziału i biorę się za 2; mam zamiar skończyć za tydzień :tak:

dalej nie mogę się zmusić do ćwiczeń, padam wieczorem; ale za to chodzę na spacery dłuższe 45 min; liczy się trochę ?:sorry:
 
bry

Kic trzymam kciuki za powodzenie zabiegu
no i odwagi
ja to na widok szpitala mdleję
a silver jest
na bobowózkach nie chce mi wkleić linka
baby jogger city wersja gt

Iza no to wiele zjazdów nie zostało;-)

Post wiatr robisz
i jeszcze siły masz na ćwiczenia
podziwiam

ja zaraz włączę sobie tę stronkę z chodakowską;-)
obejrzę na początek hahaha

dobra zmykam
śniadanie robić trzeba dzieciakom
mój Idek 5.20 już nie śpi
no masakre z nim mam
nie dość, że w nocy sie budzi to jeszcze tak wcześnie wstaje
kawa niestety już na mnie nie działa
miłego zionka
u nas deszczowo i paskudnie
 
A u mnie luz blues. Maciek u babci,a młoda jeszcze śpi!!!!:szok: nigdy chyba się jeszcze tak nie zdarzyło,żebym ja przed dziećmi wstała i w spokoju kawę wypiła:-) Ale młodą wczoraj do 21 przetrzymałam i jak widać na nią to działa:tak:

Kicrym powodzenia!!! wszystko pójdzie ok ;-)

No z tymi butami to masakra jakaś, w sklepie mi się takie olbrzymie wydawały,a tu masz! Maciek z befado ma kapcie 28,ale chyba niedługo będą do wymiany, więc myślałam,że 30 z normalnej rozmiarówki będzie ok. To samo z butami dla małej, wzięłam 21,ale chyba 22 lub nawet 23 trzeba będzie wziąć. O sandałach jeszcze nie myślę,ale chciałabym dla obydwu takie NIKE Sunray Protect - Granatowe Piankowe Sandałki Dziecięce - 344926 402 344926 402 - Buty Dzieci Sandały | MivoKids ,ale cena za dwie pary hmmm :sorry2:

O chyba słyszę moją gwiazdę , to lecę. Miłego dnia!
 
Kic powodzenia w szpitalu napewno będzie Ok ale wiadomo że człowiek stracha ma:tak:

Reniu ja narazie Chodakowską też tylko oglądam;-)W przyszłym tygodniu jak już R pójdzie do pracy wezmę się za ćwiczenia:tak:U nas też nocki średnie Mała budzi się około 3 i 6 na dobre wstaje przed 8:tak:

Madzia Misiek ma nogę 31:szok:

Izabelka
super pomysł z Dniem Kobiet.Dziewczynki napewno czuły się wyróżnione:tak:

Ja od Misia dostałąm pięknego tulipana zrobionego z papieru ,super ma panie w p-lu ,miło że pomyślały o mamach:tak:
Wczoraj na treningu coś mi się stało z plecami i ledwo chodzę:wściekła/y:Kręgosłup napierdziela strasznie:tak:Ok idę pod prysznic na 14 urodziny Misia kolegi:tak:

Miłego dnia!
 
Witam:)
Przeżyłam:-p:-D
Nogę mam całą w bandażach, trochę pobolewa ale da się żyć:-pjak się wygoi to następny żylaczek czeka w kolejce:-p:-D

No i jestem załamana bo przez 2 tyg, nie mogę ćwiczyć:-:)confused:a tak się zawzięłam:-pale trudno będę same brzuchy robić:tak:
Dostałam l4, chcieli mi dać 2 tyg ale nie wzięłam, bo by mnie dyr chyba zbiła:dry:tydzień mam nadzieję starczy:tak:

Renia uwierz mi nie ma city mini Gt silver:-pjest versa GT silver, ale to już nie jest typowy jogger:-pech no co Ci mam powiedzieć na pobudki Igiego - u nas to standard ale wiem, że Twój Tymi zawsze sypiał do 10:-p
Madzia takie piankowe mamy zawsze jako "dodatkowe" sandałki:tak:dla Liwki mam po Kubie, a Kubie znowu spróbuję wyhaczyć na jakieś wyprz:-pdla Liwki 23 to ja zimowe na następny rok wzięłam:-Dteraz ma 21- wkładka 14cm i są ciutkę za duże:happy2:
Andula Kubuś też przyniósł wyklejanego tulipana:tak::happy2:

Dobra idę się położyć, bo mam nogę w górze trzymać:-p
 
reklama
Do góry