Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
beata ja kiedyś miałam guzka na węźle chłonnym pod pachą, szczerze mówiąc nie pamiętam czy bolało, ale był wyczuwalny
poszłam do lekarki, obmacała mnie i stwierdziła że to od golenia i powinien się wchłonąć... i faktycznie się wchłonął... od tego czasu robię sobie co jakiś czas okres bez golenia i dezodorantu... trzeba częściej pod prysznic, ale wolę to niż potem martwić się czy to rak czy nie rak


ale juz czuje ze jest lepiej bo moge podniesc do gory reke bez bolu, wiec moze to to. swoja droga myje sie co chwila bo w taki upal to ....AsiaJan urodziła córeczkę. Waży 3200g. 54 cm. 10 punktów. I jest prze-szczęśliwa.![]()
AsiaJan urodziła córeczkę. Waży 3200g. 54 cm. 10 punktów. I jest prze-szczęśliwa.![]()


Karola to tylko sie cieszyc ze mąż sie poprawił na lepsze,tak trzymac:-)

