reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Iwonko,ale tam pięknie:tak::tak::tak::tak: Ja chcę już ciepełko i wakacje!!!!!
Ale Domino zdolniacha,mój wspaniały pokazał dziecko jak sie schodzi głową w dół ( nie wiem co mu odbiło, chyba nieświadomie to zrobił) i teraz za chiny nie może zakumać, ale mam nadzieje,ze jeszcze trochę i bedzie wiedział o co chodzi

Kamilko, to dalej leć obudź męża!!!! Trzeba korzystać z nieobecności teściowej:-D:-p:rofl:
,
 
reklama
Kama TY paliłaś mnie uczyli w zawodóce i nie nauczyli !!!
:-p

FEMMMM......... WSZYTKIEGO NAJ ,NAJ Z OKAZJI 3 ROCZNICY ŚLUBU!!
Wiez ja wczoraj na Twój album weszłam i zdjecia są z...e:-).
Pewnie chce Ci sie plić ze smutku,ale tyle żes wytrzymała ,że nie warto .
chyba nie chcesz śmierdzieć fajami ,a pamietaj ,że ten smród maluszek bedzie wdychał.
i JAK bedziesz go karmić to śmierdzace dlonie mamy bedzie czuł.
Chyba nie chcesz tego ,prawda??!!!


IWONKO dZIEKUJE.
ślicznie tam jest ,wpisałam w gooogle.
Wiesz jakby nam wyjazd wypalił to bysmy sie spotkały ;-)!

A Melaszek ma wage ok. przesadza z nudów musi po narzekać!!


jakby co to dobranoc nie!!
mąż czeka ;-);-);-);-);-);-)



 
Ja mu tą technikę pokazałam od razu po tym jak podłoga się na jego główkę rzuciła.:-D:-D:-D:-DA żeby było sympatyczniej mój mąż był metr od Dominika. Nie zdążył go złapać...tylko nóżki zobaczył. :shocked2:
Może dlatego dość szybko połapał o co chodzi:-p:-:)tak:

Justyś, spotkanko super sprawa... Oczywiści na plaży z maluchami!
 
Ostatnia edycja:
Ja mu tą technikę pokazałam od razu po tym jak podłoga się na jego główkę rzuciła.:-D:-D:-D:-DA żeby było sympatyczniej mój mąż był metr od Dominika. Nie zdążył go złapać...tylko nóżki zobaczył. :shocked2:
Może dlatego dość szybko połapał o co chodzi:-p:-:)tak:

Justyś, spotkanko super sprawa... Oczywiści na plaży z maluchami!


Oczywiscie nie da rady inaczej !!
Bo bez męża sie nie ruszam;-)!!
Widze,że już odliczasz dni!!:tak::tak::tak:
 
Oj tak. :tak::tak::tak:
Myślałam, że nigdzie nie pojedziemy w tym roku ale M. stanął na wysokości zadania i powiedział że MUSIMY jechać i tyle. Wakacje dla nas zawsze były i pewnie będą najlepszymi chwilami w ciągu całego roku. Wtedy jakoś zawsze nasza miłość staje się bardziej pewna i mocniejsza. :-)

Lipcu, ja mówię DOBRANOC!!!!!!
Trzymajcie się Kochane!
 
Ostatnia edycja:
hahaha, no to Dominiś musiał załapać,
ale to chyba jest standard ,ze dzieci zlatują, przewracają się gdy jesteśmy kilka cm od nich i nawet na nie patrzymy, a nie zdążymy zareagować:tak:

Co do miłosci to Iwonko masz rację, każdej parze przyda sie taka chwila wytchnienia, zapomnienia o troskach, to scala związek

a co do mojej wagi, to ja aż tak nie narzekam przecież, tylko przyznam Wam sie w sekrecie, bo mnie to zabolało, i nikomu jeszcze o tym nie mówiłam,ze jak na tym weselu m-c temu bylam, to moja ciocia, mnie zdołowała tekstem : Madzia widzę że Ci się przybrało troszkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mogła tego nie mówić, bo mi mina trochę zrzedła, zwłaszcza ze z brzuchem wciągniętym tańczyłam cały czas
i postanowiłam,ze zrzucę ten balast i jej pokażę, a co:-D:-p:-D tylko nie wiem kiedy:-)

chyba juz nie ma nikogo wiec mówię DOBRANOC!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witamy z rana, my juz nie śpimy jakieś pół godz

Kamilko, to dalej leć obudź męża!!!! Trzeba korzystać z nieobecności teściowej:-D:-p:rofl:[/COLOR][/FONT],

Obudziłam :tak::tak:;-)

Kama TY paliłaś mnie uczyli w zawodóce i nie nauczyli !!!
:-p
Niestety tak, ale po co się uczyłam? Nie wiem

Iwonko faktycznie o tym w szpitalach nie mówią :no:

Widzę że kilka spotkań się odbędzie w wakacje :tak: Oby do nich doszło, tego nam życzę :tak:;-):-)

Idę zrobic coś do jedzonko mojemu głodomorkowi, bo już protestuje w łóżeczku że mama przy kompie siedzi
 
Hej Kochane!

Dzis u mnie juz lepiej i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Wczoraj robiłam wzory zaproszeń slubnych dla jednej znajomej bo chce u mnie zamówić. Mnie taka robota starznie pochłania. Cały dzień myslę, o papierze, wstazkach i tasiemkach. No i ........wczoraj sie wykapałam, ubrałam w ciepła flanelkową piżamkę i wskoczyłam pod kołdrę, a w tym czasie mąż się mył. Gdy wrócił pytal mnie, czy mi zrobic kolację, a ja podobno odpowiedziałam, ze ta wstążeczke białą chcę i juz:-D Nic bym pewnie z tego dzis nie pamietała, ale Daniel zaczął się smiac jak opętany i mnie tym smiechem obudził. W ogole spałam dziś jak zabita. Dawno juz tak nie spałam. Nie słyszałam, jak mała się w nocy obudziła. Daniel do niej wstawał i robił herbatkę.
Czuje się, jakbym była w ciązy...Mam nadzieje, ze to nie autosugestia:-)

Justys na test jeszcze sporo za wczesnie. Dzis prawdopodobnie dopiero 3 dzień o owulacji, wiec se jeszcze poczekam.

Tez nic nie wiedziałam o tym, ze cos sie nalezy kobiecie, która poroniła. Tzn u mnie nie byłoby czego chować:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( Nawet nie wiem czy miałabym siłę, zeby sie o jakies pieniadze upominac, ale miło byłoby gdyby mnie ktos o takiej mozliwości poinformował.

Asiu nie pal, bo bedziesz kaszleć i bedzie Ci źle!:-D:-D:-D

Maylaszku kochany. Ty sie tak nie przejmuj strasznie swoja figurką, Słonko. Jesteś sliczną kobietką:tak: Nie warto zycia marnować na takie zmartwienia.

Iwonku zazdroszcze wakacji w takim miejscu. My niby tez mamy w planach wyjazd nad morze, ale nie wiem czy wypali. Okaze się w praniu.

Femme welon faktycznie piekny:tak:

Kamilko i jak? Warto było budzic męzusia?;-)

Moje dziecko tez schodzi na główkę. Mąż pracuje nad nauka techniki bezpieczniejszego schodzenia ale jak narazie bez rezultatów.

Ja za to pracuje nad nocniczkiem i juz sie chwaliłam, ze rezultaty są i tao jakie. Sadzam na nocnik i po 2 sekundach melodyjka gra - tak za każdym razem. Trwa to chwilke a pieluszke mała ma suchą.

Dobra zmykam do produkcji zaproszeń. Pa!
 
reklama
Dmuchawcu warto było ;-) No i powodzenia z zaproszeniami, na pewno bedą śliczne :tak: Na dokładny wynik testu pewnie trzeba poczekac nie mniej niż 2 tyg?

Przed wczoraj mój mąż do mnie przez sen:
-za dużo włożyli
-(ja) co?
-za dużo włożyli
-Co?! (bo znowu nie dosłyszałam)
-no za dużo włożyli
-ale czego?!!
-krów
-jakich krów!
-zdechłych
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Tak się śmiałam że się obudził :-D:-D:-D:-D:-D A skąd mu te krowy przyszły na myśl to nie wiem, piasek wozi wywrotką a nie krowy :-D

gabiaz miłej pracy życzę :tak:
 
Do góry