reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam się po weekendowo, poniedziałkowo :dry:.

Ja dziś znowu zbyt wiele nie napiszę, bo w pracy urwanie głowy :dry:. W dodatku chyba synuś mnie w nocy skopał, bo cały lewy bok brzuszka mam obolały. Dzielnie ćwiczy kopanie ;-).

Miłego dnia Wam życzę Kobitki :-)
 
reklama
Witam sie poniedzialkowo :-)
Wkoncu jest jakis poniedzialek gdzie mam od rana humor i nie psiocze na wszystko i wszystkich :tak::-) Moze to dlatego ze juz w czwartek do gina? :blink:
Za okne deszcz znowu :-( a ja mialam juz nadzieje ze juz bedzie sloneczko i cieplutko :tak:
Milego dnia Laseczki :-)
 
witam ciężaróweczki kochane!!!:-)
wczoraj nie zaglądałam w ogóle... nawet kompa nie włączyłam. Mąż zabrał mnie do kina, a poźniej na obiadek:-), a wieczorkiem byliśmy u sąsiadów na pogaduchach

jak już pisałam do konca miesiąca siedze w domu, wiec o ile na początku sie martwiłam, jak tam w pracy poradza, ale teraz sie cieszę, w koncu wypocznę :tak:

a pogoda i u nas jest koszmarna, paskudne, bleeeee:crazy:
apetyt w taką pogodę jest potworny i ciągle chce się jeść....:crazy:

trzymam kciukasy za wszystkie dziewczyny, które dzis ida na USG. Zycze wszystkim, zeby dzidzia pokazała co tam ma miedzy nóżkami. :-)

pozdrawiam i zyczę milego dzionka... jaki poniedziałek taki cały tydzień:-)
 
Witam sie i ja :tak:
Niestety po wczorajszym pieknym sloneczku nie ma juz dzisiaj sladu :-( Ale dobrze ze przynajmniej wczoraj polazikowalismy i pocieszylismy sie slonkiem, bo to od razu humorek poprawia.

Sam zdrowka dla coreczki

NataliaSe zdrowka dla ciebie :-)

MamusiaM moje dziecie tez zaczelo swoje cwiczenia. Dzisiaj mnie obudzilo, bo zaczelo sie strasznie wiercic a caly weekend mnie maz budzil ( w tym o 2, 4, 5 w nocy) bo jakiejs bezsennosci dostal - chyba biedaka na myslenie bierze :-) Teraz sie smieje ze mam juz dwojke dzieciakow jak nie jedno to drugie mnie budzi a maz sie cieszy ze stanowia zgrany zespol z maluszkiem... Hmmm... Tylko co ja mam powiedziec :-D

Heidi86 to niesamowite jak my sie teraz na te wizyty cieszymy :tak: Ja mam w srode i to tez glownie moje mysli zaprzata :-)
 
witam sie i ja.
pogoda u mnie podobna jak u Was. i gdzie ta wiosna???
ja dzis planowalam runde po sklepach. moja chrzesnica w czwartek ma urodziny i musze jej cos kupic, ale ta pogoda mnie dobija. zobaczymy jeszcze co zrobie.
Sam zdrówka dla córci życze...
 
Witajcie poniedziałkowo lipcóweczki. Po pięknym weekendzie obudziła mnie dzisiaj brzydka szarówka:no:.W sobotę i niedzielę było tak pięknie wiosennie, a nowy tydzień mnie tak brzydko wita, wielkie czarne chmury i wicher, że głowę urywa:angry:. Jestem wypoczęta ja nigdy, całą sobote przeleżałam na leżaku na tarasie, a wczoraj byliśmy na obiedzie w restauracji, potem na spacerze nad morzem:-). Tomek się co chwilę chciał rozbierać i wskakiwać do wody:-D, ciężko mu było wytłumaczyć, że trochę na to jeszcze za zimno.

Valija- za pierwszym razem to mnie męczyli o podanie imion dziecka w szpitalu. Potem wysłali zgłoszenie do USC w miejscowości gdzie rodziłam. Po kilku dniach mój M pojechał tylko odebrać akt urodzenia. Więc mysle ze teraz też tak będzie i szpital zgłosi urodzenie dziecka.
Oj ale dziś padnięta jestem. W nocy nie mogłam spać, teraz przysnelam i jestem taka "rozlazła".Za to co chwile dostaje smski z życzeniami od kolegów z pracy. Nie powiem, milutkie to jest. To uroki pracy w mEskim gronie:)
Jutro mam USG i troche sie boje, jak to ja,....

Tutaj nie wydadza Ci dziecka ze szpitala jeśli nie jst zarejestrowane:no:, tatuś może zarejestrować dziecko w USC, albo w takim specjalnym biurze w szpitalu ( jest w każdym szpitalu który ma porodówkę). Z Tomkiem to nawet przez to musieliśmy zostać w szpitalu jeden dzień dłużej:wściekła/y:.Tomek urodził się w sobotę 23 grudnia, to biuro czynne tylko od pn do pt, poniedziałek i wtorek to był pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia i biuro było nieczynne, musieliśmy czekać do środy. Według mnie to głupota i strasznie byłam wściekła:wściekła/y:, ale takie tu prawo.

Lipcóweczkom-chorowitkom i dzieciaczkom-chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a za te które mają dziś wizytę lub usg trzymam kciuki.
 
Witam
Cały weekend próbowałam cos napisac ale i tak czasu mi brakowało
Syn tak dał nam popalić że miała go serdecznie dość :crazy:
Już sie boję pomyslec co bedzie w lipcu :szok:
Ostatni w przeczkolu źle się zachowuje a w sobotę i niedzielę pokazał jaki potrafi być ehhh
Wydaję mi się że przchodzi jakis bynt 4 latka :dry:
I do tego cały czas próbuję sie dodzwonić do gina aby zaklepać termin na usg i nadal nici chyba zadzwonię do innego lekarza bo ta baba mnie już wkurza ;-)
 
reklama
Dzień Dobry Kobietki!!!
Kilka dni mnie nie było, znów tyle do nadrabiania, ale zanim to zrobie chcę Wam złożyć spóźnione życzenia z okazji Dnia Kobiet i pochwalić się tym co zobaczyliśmy na usg w sobotę. Mamy naszą upragnioną, wymarzoną, a najważniejsze dobrze rozwijającą się dziewczynkę!!! Jestem bardzo szczęśliwa, że nasz syneczek będzie miał siostrzyczkę.:-D:-D:-D.
Pozdrawiam serdecznie i biorę się za czytanie, choć tyle tego że nie wiem czy zdążę Wam coś napisać zanim Mikołaj wstanie.
 
Do góry