reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

IMPRESJA NAPISALA: A teraz znowu zaczynam się martwić, bo coś jej nie czuję, dziś rano delikatne ruchy i nic, wczoraj było to samo, a były już dni co czułam ją naprawdę mocno. Ech zawsze musi być coś co przyćmi radość.Takie życie.[/quote]

Nie martw sie, ze sa te kopniaczki slabsze...u mnie jest tak samo.rozmawialam o tym z lekarzem i mowil ze to normalne.sa dni ze nie da sie dzidzi uspokoic a sa takie ze nie odczowasz(albo lekkie) kopniaczkow. A z tym sprzataniem i reszta obowiazkow to tez tak jak u was...ale nie dzisiaj:-) wlasnie dzisiaj mam ochote na takie rzeczy i bede zaraz myc podlogi i konkretne porzadki robic...dziwne,ale wole dzisiaj bo jak znam zycie - jutro juz mi ta ochota minie :confused:
Moze nawet zafarbuje sobie wloski - rozpiera mnie energia:-D
 
reklama
Dzięki Agnieszka, pewnie Twój lekarz mówi prawdę, trochę mnie pocieszyłaś. Niby powinnam być mądrzejsza bo to druga ciąża, ale w tych sprawach nasz macierzyński niepokój często bierze górę. O właśnie dała o sobie znać:-) ufff :-D:-D:-D
 
CZEŚĆ DZIEWUSZKI
Byłam dziś na wizycie i dostałam skierowanie na USG ale mam je zrobić dopiero przed następną wizyta tzn przed 9 kwietnia
Kupiłam w końcu materiał na sukienkę do ślubu jasna zieleń i jest już u krawcowej za tydzień do przymiarki
 
A z tym sprzataniem i reszta obowiazkow to tez tak jak u was...ale nie dzisiaj:-) wlasnie dzisiaj mam ochote na takie rzeczy i bede zaraz myc podlogi i konkretne porzadki robic...dziwne,ale wole dzisiaj bo jak znam zycie - jutro juz mi ta ochota minie :confused:

hehe ja tez się dziś wzięłam za sprzątanie, ciuchów konkretnie - wiosna chyba ;-)
poza tym u nas jest organizowana zbiórka ciuchów dla czterech rodzin, którym spłonęły domy w weekend :-(, więc się pozbywam rzeczy męża, których nie lubię, zawsze to okazja do zrobienia czystki w szafie ;-)
 
Impresja mnie na ruchy dziecka pomagają porządki.:tak: Jak za dużo sprzątam, zginam się i w ogóle to od razu dostaję z główki na uspokojenie. :rofl2: Wtedy już wiem że trzeba siąść:-)
Co prawda nie polecam tego sposobu ale w tym temacie popieram jak najbardziej słowa Agnieszki24 . Moja ginka też mi to samo powiedziała.... Tak więc nie masz się czym martwić;-)
 
cześć dziewczyny
właśnie wróciłam z USG przysługującego na kase chorych. Ciesze sie ze zdecydowałam sie na to wczorajsze genetyczne bo sprzęt w szpitalu taki, ze widac było niewiele. Pomierzyła go, ale płci nawet nie próbowała okreslać, nie mówiąc nawet o badaniu przepływu krwi. Poprostu za dobry sprzęt trzeba zapłacic.
Jutro czeka mnie wizyta u gina, obaczymy co powie. Mam nadzieje ze będzie ok i wyniki z glukozy też.
Co do wprawki, mam tylko ciuchy po starszym synu. Na razie nic nie kupuje. Teraz pora wyremontowac pokój dla chłopców...fajnie brzmi...pokój chłopców:)
 
Malduje ze w Krakowie slonecznie i przyjemnie :-)

Mnie tez energia rozpiera- juz poodkurzalam i podlogi zmylam, teraz sie poloze na godzinke a potem na spacer z psami i przygotuje sobie makaron orkiszowy ze szpinakiem - mniam :tak:

Ja wyprawki jakos strasznie nie robie ale za to liste prezentow na Baby Shower czyli polskie bociankowe :-D Mam juz sporo liste prezentow i z 30 gosci, zrobimy fajna impreze z tymi wszystkimi tradycjami - odlew brzuszka, niebieski tort z bucikami na szczycie, ogladanie usg na dvd i robienie naszyjnika na szczescie - juz sie nie moge doczekac :-D Sabat czarownic normalnie ;-)

Duzo slonca zycze wszystkim - takiego na niebie i takiego w duszy ;-)
 
Witam Was Kochane po uropiku (spedzonym w domku :-) )
Niestety nie jestem w stanie przeczytac wszytskich postów, ale jestem pewna, ze wszystkie czujecie sie super, u mnie poza bólem pleców, wszystko ok, dzisiaj idziemy na usg połówkowe, trzymajcie kciuki :-) pozdrawiam serdecznie
 
Valija podeślij no tego słonka z Krakowa u mnie zimno i szaro, spacer niespełna godzinny i nawet zmarzły mi paznokcie u stóp :-D swoim rodzicielskim autorytetem zmusiłam synka żebyśmy już wracali (czyli przekupiłam go :-D)
Impresjo serio nie ma reguły na te smaki, ja mam zupełnie inne smaki i dolegliwości niż przy pierwszym dziecku no i zobaczymy co będzie
fela rzeczywiście bryndza takie badanie, później wychodzą dramaty a niby ciąża książkowa (to oczywiście taki abstrakcyjny przykład), gdybyś nie poszła wczoraj prywatnie to po dzisiejszym badaniu całe G byś wiedziała

ja odtańczę chyba jakiś taniec pląsaniec na to słońce, bo robię się nerwowa :rofl2: potrzebuję fotosyntezy :-)
 
reklama
Anika coś specjalnie dla Ciebie....;-) Południe Polski podzieli się słoneczkiem:-):-)

2saiko5.jpg



;
 
Do góry