reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Agnieszka u Ciebie ładnie a ja dzisiaj z Hanią na spacer pojechałam autem. Zimno brrrr ale ma się ocieplić.
D jest w Niemczech to mówił, że też się tak robi ciepło a niedawno jesień była.

Co do tabletek.
Ja jestem przeciwniczką tabletek, implantów podskórnych, plastrów a tym bardziej spiral które wywołują we mnie gęsią skórę.
Ale wiem, że każda z nas ma prawo do czego chcę. Ja po prostu nie lubię tego typu 'leków' i dlatego nie będę używać.
 
reklama
A mój małżonek jest w takiej małej miejscowości koło Offenburga. MA jakieś 10 km to mostu który łączy Francję i Niemcy nad Renem.
 
Witam się i ja. Nie odzywam się bo u mnie jakoś tak nijako, znowu mam przygnębiającą sytuację w swojej rodzinie, martwię się...
Poza tym siedzimy z Kubusiem sami, bo M. pojechał do pracy. W niedzielę rano wróciliśmy z krótkiego urlopu, było naprawdę fajnie mi z moim mężem :) No ale wszystko co miłe i przyjemne się kończy i nadszedł czas powrotu do rzeczywistości. Kubuś daje mi trochę popalić, bo strasznie uparty się zrobił i jak coś nie jest po jego myśli to tupie i histeryzuje. Mały obciach mi robi, ale się nie przejmuję i mam nadzieję, ze kiedyś mu to minie. Wszystkie mamy posiadające starsze dzieci proszę o potwierdzenie :)
Co do antykoncepcji-ja brałam 8 lat cilest, w międzyczasie minisiston. Przed zajściem w ciążę odstawiłam tabletki na 3 miesiące, żeby uregulował mi się cykl i następnym miesiącu zakoczyłam tak jak planowałam. Może było mi łatwiej, bo zawsze miałam bóle owulacyjne i dokładnie wiedziałam kiedy możemy działać. Od X 2009 mam założoną Mirenę i bardzo sobie chwalę. Koszt i montaż bardzo drogi, ale uważam że warto, ja jestem z takiej formy zabezpieczenia bardzo zadowolona.Początkowo miałam plamienia, ale wszystko ładnie się skończyło, nie mam żadnych dolegliwości.
 
Aga to jest wkładka wewnątrzmaciczna, która zawiera pojemniczek z hormonami. Nie sądzę, zeby w Twoim przypadku miała ona zastosowanie,. bo raczej nie służy ona do regulowania miesiączek a nawet działa w ten sposób, że zanikają . Tutaj masz więcej informacji www.mirena.pl
 
reklama
Dziewczyny! Mam w miarę pilną sprawę :) chcemy jechac z chłopakami na weekend (do wtorku) gdzieś na 'wakacje'. Macie jakiś pomysł dokąd jechać?
Chcieliśmy jechac do Ustronia albo Wisły - ale dowiedziałam się, że są teraz w weekend skoki narciarskie i pewnie będą tam tłuuuuumy i pewnie nie tylko na skoczni ale także na równicy i czantorii... i teraz już sama nie wiem dokąd mamy się udać. Mogą to być góry, moe byc jakieś jeziorko... ale tak raczej polska południowa cobyśmy pół weekendu nei spędzili w aucie.

U nas dziś słoneczko. Ale mamy nie mieć prądu, tylko nie pamietam czy od 8 czy od 9 aż do 14 :/
 
Do góry