reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

dzięki kobitki za pomoc. Chyba jednak kupię coś do 18 lub 25 kg. W sumie Julka przez rok przytyła aż kilogram, to ile będzie tyła do tych 18 kg? pewnie ze 3 lata jeszcze :-D:-D

Madzia, my kupilismy Agatkę na roczek, taką co świeca się policzki jak ma "gorączkę", podaje się łyżeczką "syropek" to siorbanie słychać, stetoskopem jak dotyka się brzuszka to bicie serca słychać. Powiem szczerze, że żałuję zakupu. Lalka ma gumowe dłonie i stopy plus buźkę, reszta szmaciana, ciężko się taką ubiera, a do tego po 3 mcach przestała "pić" i serca nie słychać. Baterie wymienione ale to nic nie dało. Aha w pupie ma dziurkę na zrobienie zastrzyku po ktorym płakała. To tez nie działa od dawna już. W biedronce jakiś na zeszłe święte były super lalki 3 razy tańsze od tej naszej Agatki, koleżanka kupiła i działa do dziś, nie wspominając jakei super ma funkcje. Ja chciałam zaszpanować i mamy lalkę za 160zł niedziałającą :crazy: Teraz planuję kupić nową, ale poczekam do grudnia może w biedronce znów jakieś fajne będą.

zapomniałam napisać Ewie. Julka nie jeździła do tej pory w aucie, bo my auta nie mamy, jak coś to pożyczałam od sąsiadki ten do 11 kg, ale młoda może z 3 razy w nim jechała. No i głowa i nogi jej wystawały. Julka ma ok 87cm. A teraz jak mam prawko, to chcąc gdzieś jechać chcemy mieć swój fotelik.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i mamy anginę. Tomi od piątkowego wieczora ma gorączkę. Dziś pojawiła się wysypka na nogach. czerwone wypukłe swędzące plamy. Jak je zobaczyłam zdecydowałam się jechać już dziś do lekarza. Po drodze było awaryjne parkowanie na śrdku ulicy i rzyganko przy krawężniku.
Pan doktor osłuchał (pierwszy raz trafiłam na pediatrę mężczyznę:tak:). Chciałam pokazać plamy na nogach, ściągamy spodnie, a tu po wysypce śladu nei ma :zawstydzona/y:, no i pan doktor zajrzał w gardło, choć Tomi bronił się rękami i nogami (dosłownie!) no i diagnoza: Angina, antybiotyk Klacid na 10 dni, w połowie tygodnia do kontroli.

Zastanawiam się teraz czy Adika puszczać do przedszkola samego... Jutro spróbujemy, jak nie wyjdzie to nie będę go pchać na siłę, choć wydaje mi się, że nie powinno być problemu.

Poza tym urodzinki męża zakończone. Wczoraj wieczorem byli znajomi. Mąż dochodzi cały dzień do siebie. Było miło, wesoło, zabawnie. Tort smakował :tak:
 
Witam

Beatko poczytałam o Twoim sposobie znieczulenia :tak: Niezły sposób :-D Zobacz jaki fajny zestaw, Julcia lubi Elmo, prawda? Zestaw Elmo łóżko regał i stolik (1903314202) - Aukcje internetowe Allegro

Ewa zdrówka dla Tomka. Torcik naprawdę fajny :tak:

Maylah my rowerek testujemy już 2,5 tyg, jeszcze półtora nam zostało :tak: Jeśli chodzi o lalki to my mamy np Agatkę z kocykiem, jak się ją przykryje to zasypia i widać jak brzuch się porusza gdy oddycha i kilka innych funkcji też posiada. Tylko szkoda że nic nie gada, tyko beczy albo się śmieje. Ta Natalka z misiem wydała mi się fajniejsza, a i tańsza (widziałam u rodziny) porusza buzią jak coś mówi i jak się ie mylę to chyba w zeszłym roku były w Biedronce. Jest jeszcze taka na allegro, niby jakaś nowość, z tym że w opisie od 3 lat, jakaś ulepszona wersja poprzedniej Zosi TA LALKA ROZMAWIA Z DZIECKIEM ! FILM KURIER GRATIS (1907796191) - Aukcje internetowe Allegro

Olcia wytrwałości życzę, mam nadzieję że jakoś sobie radzisz, dobrze że córcia grzeczna. Powodzenia Kochana, trzymaj się i jak tylko masz czas to zaglądaj do nas :tak:

A tak to u nas ok, pogoda jeszcze dopisuje, więc korzystamy. Ten spór na Allegro na razie ucichł, babka dała sobie spokój z bezsensownym pisaniem, do końca 12 dni, wtedy się okaże co z tego będzie
 
hej lasencje!
u nas ok. pogoda dopisuje jeszcze,chłopaki od nowa zaczynają kasłać więc chyba nie bardzo ok.
jeden ,syrop,drugi trzeci.teraz zrobiłam z cebuli i zobaczymy i inhalacje .

Ja was przepraszam za pisownie i za składnie .Bo dziś za bardzo nie wiem ,nie widzę nie myślę o ile kiedy kolwiek myslę;-).
w sobote przyjechała tomka siostra z rodzinazła druga i podrinkowalismy.
Wczoraj mama przyjechała z flaszką na moje urodziny środowe i na jednej się nie skończyło bo tesciu wyciągnął swóje pokłady.
I CHoć omijałam kolejki to i tak za dużo na mnie .

pochwale sie ,że dostałąm gofrownice i bedzie teraz z Karolem szaleć w kuchni;-);-);-).

Ale za dobrze sie nie czuje :no:jak myłam naczynia to zlew zatkałam zakrętką od taletek,pozniej nie mogłam jej wyciągnąć i nie wiedziałam co gra,a jak wyciągłam to się dowiedziałam ze to nie korek:-D.Ale lepiej trzymała .:-D:tak:
 
Justysia to w środę wypije Twoje zdrówko, ok? :-)

PIJ ,PIJ!!!:tak::tak::tak:
Ja już nie chce:no::no::no:<blee>,dziś zdycham jeszcze mi sie w głowie kręci ,a kaczan nawala na szczescie tabletka pomogła na głowe .:tak:

kurde Karol sie skarżył ,że brzuch boli zwrócił mi raz dałam mu syrop i zasnął.Może coś mu zaszkodziło:baffled::baffled:,jutro mają badanie komputerowe postawy w przedszkolu lepiej żeby był zdrowy:baffled:.

a przyszł mi diż moja wygrana :)
 
Ostatnia edycja:
Justyś zatem wszystkiego najlepszego kochana (tak na zaś gdybym w środę zapomniała:-D)


a ja dziś dobita. W zeszłą środę zbierałam klocki (jak już mała poszła spać) i byłam nad pudełkami drewnianymi na czworaka i sięgałam po klocki a mój mąż myślał, że jak wypinam tyłek tzn że go kuszę i się na mnie zwalił cielskiem. Mi równowaga się zachwiała i bęc na te pudełka. W pt zaczął mnie boleć brzuch a teraz napier... równo, jakby mi ktoś w środku szwy po cięciu założył i je rozrywał. Poszłam rano do przychodni, zrobili usg i narządy wszystkie ok, ale za to guzka na wątrobie znaleźli 1cm. Niby nowotwór niezłośliwy ale jestem przerażona, jakiś naczyniak kapilarny. Cholera wie co to jest i skąd się wzięło. Może po wycięciu woreczka coś mi uszkodzili nie wiem. Mam to raz w roku kontrolować. Przez to mam doła ...:-:)-:)-(
 
hej

justyś sto lat

beata może to lepiej że ci to znaleźli, wiesz lepiej byłoby nie mieć, ale jak już masz, to niech to będzie pod kontrolą... a tak nie daj Boże obudziłabyś się za 10 lat z jakimś cholerstwem w brzuchu...
a faceci.... taaa oni zawsze o jednym...
 
reklama
Do góry