reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hello!
Francesco przespał całą noc ładnie tylko z 1 przerwą na jedzenie chyba sama wizyta u lekarza na niego podziałała dobrze i teraz też śpi więc mam chwilkę czasu by coś szybko napisać.
Ogólnie zrobił się płaczek i jest bardzo absorbujący.
Lekarz stwierdził lekkie przeziębienie ale na razie bez wielkich leków - szałwia 2 łyżeczki, maść majerankowa pod nos, niepokój jego wynika prawdopodobnie z furaginy.
Kupki nie robił od środy!!! ale lekarz twierdzi że to nie to bo brzuszek ma miękki.
Jeżeli będzie dalej tak bardzo płaczliwy to mamy podać viburcol w czopku - pół.

Idę z nim na spacer bo na spacerku ładnie i długo śpi.

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki już podnoszą główkę jak leżą na pleckach i się je weźmie za rączki albo chociaż próbują???Bo Franek nic a nic, nie obraca się też z brzucha na plecki mimo że nie lubi leżeć na brzuchu.
No i nie ma łez jak płacze ale to akurat dobrze bo jak bym takie grochy zobaczyła to chyba bym z nim płakała.
 
reklama
cześć babinki

moja mała postanowiła pobić dziś rekord w s**niu (przepraszam):szok::-D na potęgę...:szok::szok::szok: w ciągu 5 min zrobiła 3 k**y...nakarmiłam ją zaczęła zasypiać i znów się zes**ła
LITOŚCI sobie myślę...przebieram ja a ta sie śmieje...:szok::szok::szok:-mała wrednota.

mężuś po lesie szarżuje a ja sie obijam.:-D:-D:-D
młoda zasnęla-wreszcie to chwila spokoju.
wczoraj zaprawiłam 7 słoiczków grzybków
do wódeczki

ale żeście naprodukowały stron....:szok::szok::szok::szok:

sasanka-dzięki zaraz zlukam te linki.
dzemena-wpadaj dziś mam rosołek-lubisz???
gregorka-takie kupy są najlepsze :-D:tak:
maruśka-cieszę sie że wakacje Wam sie udały-u nas też grzyby codziennie.
ashika-to moja wczoraj własnego beknięcia sie wystraszyła bo jak jadła to zasnęła a potem zerwałą sie jak przestraszona kiedy jej się odbiło.:-D:-p
atabe-a czemu taki kiepski ten Twój nastrój???
vanilka-jak dziś Wasz płaczek???
louise-co u Was???
agatha-dobrze zę usg wyszło ok.
jedyneczka-no to może dziś polubi???:tak:-widzisz tak z tymi facetami jest że jak nie pierdykniesz -to nie załapią.:-D
ewcik-dobre z tym zaśnięciem pod karuzelą :laugh2:
anetha-ale Ci sie tydzień towarzyski trafił.
 
Melduje sie i ja .
Gabis moj dzis pierwszy dzien w szkole,poszedl chetnie ..ciekawe co bedzie jak beda go odbierac ?czy plakal za mama czy nie ?
Ciesze sie ,ze poszedl wkoncu bo mam spokoju troche ale tak dziwnie w domu ..cicho jakos ;-)zawsze zabawial mi Davida a teraz jakos brak ...
no nic,trzeba bedzie sie przyzwyczaic ;-)

anetka wow jakie plany :-D
kasiamaj placzek dzis jak narazie oki bo dostal wkoncu 180 ml mleka :-D
grzybki takie bym pojadla !!:-p
madzik i jak ja niby tego glodomora miala bym wykarmic cycem ?:happy:
kama Moj David tez juz jak za raczki wezme to podnosi sie strasznie do siadania !!
Chyba silne mamy dzieciaczki :happy:
kasik Niech sie troszke odkocha i da mi ogarnac dom,obiad zrobic:-D


Kurde ciagle mi po glowie chodzi czemnu ten moj synek czesto robi te zielony kupy :baffled:czasem walnie typowa musztardowe ale czesto zielone :baffled:nie wiem juz co mam myslec a tu mi nie doradza bo wszystko przeciez dla nich normalne jest.
terrorysta usnol wkoncu w bujaczku wiec ide wieszac pranie bo pogoda sloneczna .
 
vanilka-to wpadaj do mnie...grzybów Ci tu w brud-do wyboru do koloru smażone,suszone,marynowane-i nawet mrożone...co wybierasz???:-D:-p

mała się wierciła-ale dałam cyca i przykimała jeszcze-ciekawe na jak długo???

coś mnie szyja boli-chyba dzienny limit przed kompem wyczerpany....:-D:-D:-D
 
hejka



vanilka o nareszcie bez neta jak bez okna;-)


aneta pieknie dom otwarty :-) a grzecznosc maksa to wyjatkowo w nocy byla :sorry:


ewelad to sie D popisal na odpuscie :-) chociaz checi mu zostaly

jedyneczka szwagierce wspolczuje a czemu ona m nie pogoni?


kasik porozmawiaj z sasiadka a jak uparta pogroz straza miejska nie wolno palic ogniska w ogrodzie za to jest mandat !!! ze wzgledu na co2 i srodowisko


kasiamaj grzybki hmm mazenie




Ten esputicon to u nas dziala odwrotnie :sad: odkad go podaje to mldy jest jeszcze bardziej nieznosny i wyjec sie zrobil dawniej to sie przynajmniej na rekach uspokajal a teraz nici nawet cycek nie pomoze :sad: i wali kupy sluzowate wiec koniec z cudownym lekiem bez niego i tak bedzie lepiej :baffled:
Moj m wczoraj jak nigdy strasznie chetny byl do malowania bo dziecie nie spalo i marudne to lepiej malowac, ale jak mi zawital do lazienki w trakcie kapieli i obwiescil ze koniec i ze prawie pol farby zuzyl a sufitu nie skonczyl to powiedzialam ze chyba sobei ze mnie jaja robi. Nie mam pojecia jak wygladalam ale chyba bardzo groznie bo wrocil z powrotem malowac i wyszedl dopiero po 22.00 kapiel byla ok 20.00. Maly wrzeszczal w kazdej pozycji wiec zrezygnowana z bejsbolem w plecach odlozylam do lozeczka i poszlam pod prysznic wrocilam a m do mnie "wiesz jak on strasznie plakal?" na co ja: "a wiesz ze tak placze caly dzien?" i tak wyglada romantyczna rozmowa malzenska tatus zmeczony mamusia wku.wione zombie. Nawet nie wspominam ze kupilismy farbe kryjaca 140m2 co miala starczyc na caly pokoj dwa razy malowany, a on zuzyl na sufit co ma 16m2 prawie polowe i jeszcze ten sufit jest niedomalowany miejscami a wokol lampy dziura zeby zarowki nie popekaly bo inny pedzel musi miec :wściekła/y: ciagle nie rozumiem czemu nie mozna walkiem malowac??? m tweirdzi ze stara farba sie przyklei do walka razem z nowa, ale ktora stara??? ta co ja zdrapalismy ze scian ???:szok: i jak ja mam byc spokojna ???? chyba juz wole fachmana od tiffi niz mojego m w pracach domowych, lepiej sama zaczne malowac bo za chwile to bedzie pop art kompletny :baffled:
 
kasiamaj rosołek bardzo lubie i grzybki zreszta tez,ale dzis zaszalałam i całe mieszkanie posprzatałam i obiad tez juz zrobiony i pranie -niewiem o co kaman gdyby nie to ze biore tabsy to myslałabym ze zaraz okres dostane bo zawsze tak na @ miałam z tym sprzataniem generalnym.
vanilka ze ile on je!!! o mój Boziu a ile juz wazy?pewnie sporo.zielone kupy to sa od twojego pokarmu jak zjesz cos innego niz zwykle-u nas tez sie zdazaja-ale ja ogólnie to jem prawie wszystko bo tego grubasa mojego to chyba nic nie ruszy
dziewczynki widze ze frida zadzi,frida radzi,frida nigdy nas nie zdradzi.no z kad ja to znam?tyle ze mojemu gile sciagam tylko rano bo mu zalega jak sie budzi a ten od fridy to powinien nobla dostac
dziewczynki widze ze był temat orzechów-ja jem prawie wszystko ale znówwidze podobienstwo moje do jedyneczki bo orzechy i miód nie tykam bo sie boje ze mógłby miec drgawki-wole nie
ashika jak dzis ?
atabe a ty?
ewelad no wiesz jak prosisz tak bardzo to szykuj kwatere to przyjade-porozbijamy sie troche mpk ,a co jak szalec to jak państwo
agatha nie jakos o uszy mi sie Hania nie obiła ,wiecraczej na piwnej jej nie słychac albo Maximo zagłusza
a tak na marginesie to sie nie przywitałam -czesc dziewczynki
 
Spacer zaliczony, obiad wstawiony a dziecię w końcu zasnęło więc jestem:-D Wy też macie nadal taką masakrę z wyjściem? Bo my przy ubieraniu i wyjściu ryk i po powrocie przy rozbieraniu to samo:baffled: Dziś nie spała z pół godziny na spacerze ale o dziwo nie ryczała i to był wielki sukces:-p

aneta ale masz maraton:-D Ja się do jednej koleżanki coś nie mogę wyrobić:-p

kama moja właśnie teraz miała takie jazdy ale to dlatego że ja ją do huśtawki a jak nie pomogło do łózeczka z karuzelką a ona oczywiście chciała na rąsiach zasnąć:-p Obawiałam się że będzie zasypiać w karuzelce i unikałam tego a jak doceniłam i tydzień było laby kiedy w niej zasypiała to ona już w niej zasypiać nie chce:-D Fajnie że to stosowałaś i masz dobrą opinię bo tak w ciemno zamówiłam. A zamówiłam bo poszłam dziś do tej apteki a one że nie ma na stanie:-D Ale będzie jutro a aptekę mam pod domem więc luzik i dały mi za to jeszcze 3 saszetki więc na 6 kąpieli będzie:tak:

madzik no taki sen to ja rozumiem:-p Coraz cwańsze będą te nasze małe gnomy i będą nas latami terroryzowały:-D

pati a czemu wyciskają? to chodzi o ten płyn co pod wpływem hormonów matki niby się zbiera dziewczynkom i nie zanikł?

ewa81 moja noszona w pionie główkę ładnie trzyma ale leżąc na brzuchu podniosła i trzymała tak wysoko i prosto dopiero pierwszy raz kilka dni temu i nastąpiło to tak z dnia na dzień więc się nie martw, dzieciaczki mają swój czas na wszystko;-)

kasiamaj to moja tak kiedyś się własnego bąka wystraszyła tak że się rozpłakała:-D

Vanilka daj znać jak minął ten pierwszy dzień w szkole;-) jak jednolite kupki i brzuszek nie boli to myślę że jest oki.

ashika nie wiem bo ona taka skryta, nawet teście nic nie wiedzą o nich nigdy:baffled:

ashika ale się stara chłopina jak umie:-D ale rozumiem Cię, mój tez tak pomalował że po nim poprawiałam:-p Nie nerwuj się na takie rzeczy, szkoda zdrówka;-)

dzamena he he to się dogadamy jako swatowe :-D

mruczka ja ma ficher 3w1 i bardzo sobie chwalę póki co ale jest używana i była strasznie jak pisałam brudna przy zakupie:wściekła/y: Jak wyrośnie z hustawki to zostanie bujaczek dla starszego dziecka.

idę bo wyjec wstał:-p
 
witam :) ostatnio niemam niestety czasu zeby za bardzo czytac a szkoda..moze bym sie czegos ciekawego dowiedziala o waszych dzieciaczkach ;p ja od 7 do 22 niemam praktycznie na nic czasu ,mala zabiera caly :p caly czas by sie bawila , chce byc noszona albo marudzi ze chce spac ,usnie -pospi godzinke i znowu zabawa i tak w kolko :p zdziwilam sie to co napisala dzamena vanilce , moja Alicja je 170 ml ;o ale je 4-5 razy dziennie ,ostatnio kilka dni byla taka nieznosna ,strasznie placzliwa i marudna...szczerze to juz momentami mialam dosc ;o, zastanawiam sie jak to jest z tym wpychaniem piastek do buzi i ssaniem- robi tak ostatnio czesto i sie krzywi ,albo placze...no juz sama niewiem.a jak jestz waszymi maluchami?
pozdrawiam :)


ps:znalazlam dzis na necie pewna ballade i mi sie jakos smutno zrobilo sluchajac jej...kazda sie domysli dlaczego
http://www.youtube.com/watch?v=ld814lK-tP8
 
reklama
Do góry