• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lipiec 2011

Nika mi tez podoba się ta czarna, jesli nie jest zbyt koktajlowa na tą uroczystośc bo nie pisałaś jaki to typ imprezy

Zrobiłam obiadek i wracam do lezakowania. Nie mam coś weny na pisanie ostatnio. Jak patrzę na wszystkie watki w których sie udzielam to wszędzie zastój.Może to świeta
Do potem
 
reklama
emka ja wiem pamiętam, że się rąbneli....;-) chodziło mi o to, że jak ten lekarz u którego byłaś dzisiaj sprawdzał wynik, to pewnie odniósł go już do norm właściwych....ale najważniejsze, że tak czy tak ale jest ok :-)

a ja też na wiosnę jakoś za czarnym nie przepadam, zawsze wtedy ciągnie mnie w stronę jasnych kolorowych....no chyba, że to wieczorna imprezka, ale to zależy kto się w czym dobrze czuje po prostu
 
aaa marzenko to ja myslalam ze o przesady bardziej chodzilo :-D no fakt faktem jest wiele kolorowych, ale w tych co widzialam na tej stronce mega mi sie wlasnie ta czarna podobala, a Weronice bedzie pasowala jak ulal :-)
 
ja też uważam, że super ta sukienka, oczywiście ta wersja fioletowawo- różowa tez fajna, swoja drogą dużo fajnych sukienek i tez mnie teraz kusi coś kupić:) osobiście także nie mam nic do czarnego w ciaży, ale ja ogólnie nie ubieram się wg. schematu, że znowu na komunie to też nie wypada a na ślub to białego nie, itd.. wszystko zależy od Ciebie.. wszystko jest kwestią gustu, ważne aby dobrze się czuć i tyle:)
emka, dobrze, że nie musisz powtarzać, bo jednak pyszne to to nie jest
wisienka ja mam tak jak Ty..nie mam weny, nie mam na nic ochoty, jakaś taka osowiała jestem;/
 
Witajcie! wpadlam do domku zjadalam fryzuure zrobilam z pomocą meża i walę do gina! i dziś usg 3 majcie kciuki zeby wszytsko bylo ok oki spadam bo mam wizytę na 16.30 !!!! boje się!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! bede po 20 wiec sie odezwę co i jak no i mam nadzieje ze chlopak zostanie!!! heheh ;-) pozniej nadrobie wszytsko co pisalyscie... cmok
 
jej! jak jest pięknie na dworzu - na reszcie przyszła wiosna!!!!

ponad 3 godziny byłam na spacerze - 2 razy miałam siadane przerwy, ale tak to spacer, spacer, spacer!!!
 
Ptysie dziekuje za pomoc apropo sukienki zamowilam ta Ktora mowila Emka :) i ta ktora mowila Anulka :D
Byla u mnie ciocia polozna .... hmmm i powiedziala mi ze jak przejdzie mi ingfekcja pochwy i przelecze to mam zastosowac lactovaginal ... :| wiecie cos o tym ?
Kurcze ja nie wspolzyje a mam czeste swedzenia :/
 
reklama
Weronika, lactovaginal stosowałam po wyleczeniu grzybicy, w celu zbudowania nowej flory bakteryjnej.. czasami infekcje nie są spowodowane współżyciem, wystarczy, że nie jesz np. jogurtów, masz osłabiony organizm, albo bakterie pozostają np. na ręczniku.. w ciąży o to nie trudno.. ja np. mam predyspozycje do zapalenia pęcherza.. potrafię mieć nawet 8-10 razy w ciągu roku.. na szczęście w ciąży coś mi się przestawiło i póki co - nie miałam:)

ps. uważam że bardzo ładną zamówiłaś, na tej stronie zresztą było w czym wybierać:)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry