reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
madzia o to ja morduję się z uśpieniem małego, a tata morduje się na zajęciach pianina z drugim:-) właśnie bujam Stasia w wózku, patrzę - a on leży jak basza, wyprostował prawie nogi i chciał wyciągnąć rączki, a tu... zonk! Nie zmieścił się w gondoli. Taaak.
 
Ja mała wybudziłam bo spała do kapania a kapie ja o 19 , wykapałam pojadła i połozona do łozeczka juz spi jak suseł
Maqnio ja tam kawy nie pije bo po prostu mi nie słuzy źle sie czuje po niej , na poczatku jak urodziłam to byłam bardzo osłabiona witaminki mnie wzmocniły uregulowałam sobie jakos rytm dnia i juz jest wszystko w normie , My jednak czesto rozmawiamy z moim o tej twojej kochanej Rózince ze to odwrotnosc naszej Klaudusi , nic sie nie martw nastepne dziecko bedzie spokojne

Ja na szczescie mam wózek retro i duza gondole hehe
 
Maqnio u nas Maly chyba "bierze"przyklad z Rozy i w dzien prawie nie spi zobaczymy jak noc oby nie taka jak poprzednia...
Corin a nie tak dawno mylalam co u niej bo mialysmy podobne termin;-)
Marzenka ogladalam filmik okropny prawie plakalam, wiem ze to dla dobra dzieciczkow ale ciezko na to patrzec...Na poczatku dziwilam sie ze zabralas mala z rehabilitacji ale teraz juz rozumiem,ja naszczescie nie mam takiego problemu ale chyba wybralabym a rehabilitacje przez zabawe bo tej bym nie zniosla
 
Dzieki dziewczyny, przekaze jej wasze pzdrowienia.

Co do vojty... Kurcze ja jakas inna jestem chyba. Jasne ze serce sie kraje jak malenstwo tak strasznie placze, ale wychodze z zalozenia ze jak mus to mus. Mlody moj tez byl ta metoda rehabilitowany i tak jak pisalam wczesniej, plakal tylko u rehabilitantki, w domu bylo inaczej. Cwiczylam z nim kilka razy dziennie i w koncu sie przyzwyczail.

Jesli idziecie na szczepienie (3 klucia) i po pierwszym maluszek zaczyna plakac to tez zabieracie i wychodzicie?.
 
Corin ja sie na tym nie znam jesli ta druga metoda jest tak samo dobra wybralabym tamta przez zabawe ale jesli vojty to oczywiste ze nie zmienialabym nawte gdyby dzieciak plakal. Wczesniej napisalabym ze pewnie bym zmienila bo dziewczyny tak chwalily ta druga;-)musialabym o obu poczytac zeby zecydowac
 
reklama
Corin to nie o to chodzi ze ja jej nie chce rehabilitowac bo wiem ze ona musi przejsc te cwiczenia tylko ja jej za zadne skarby nie mogłam uspokoic a jak ja połozyłam na to łozko do rechabilitacji to sie dławiła i zanosiła dla tego ja zabrałam i poszłam , nastepnym razem pani powiedziała ze zacznie od łagodniejszych rzeczy zeby małej tak nie zdenerwowac , ja tez w domu cwicze to co moge co mi pokazała i razem z ta pania robiłam . Zobaczymy co bedzie na nastepnych cwiczeniach
 
Do góry