reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie z ranca

Klaudia juz nie spi od przed 6 ale i tak super spała calutka noc bez ani jednej pobudki , a jesli chodzi o kapsle to ona zbiera na podwórku takie po piwie układa na parapecie od piwnicy albo wrzuca do dziurki od kanału

Anula moze jakies zebole ida i Bartus nie moze spac bola dziasełka
Iwonka pokaz nam synusia teraz takiego wyrosnietego

Reszte mam pozdrawiam i zycze wszystkim miłego dzionka
 
reklama
O matko ile naskrobałyście :-):-):-) Fajnie tylko kiedy to doczytać?:)
Konwalianko kciuki za pierwszy dzień pracy&&&&
Anula najważniejsze gdzieś się zaczepić, a potem ewentualnie kombinować ze zmianą. Więc też kciuki trzymam.
Iwonuś kochana witaj.
Nil ja ćwiczę od pół roku od jutra :-D
Więcej nie pamiętam przepraszam :zawstydzona/y:
Moje dziecko zaczęło mnie gryźć dla zabawy i to całkiem mocno. Podbiega dziabnie i ucieka.
Dziewczynki ja też zapraszam na fb.
Miczka, monia, anula, marzenko, silwia, malamii, teśka, sunset, ania całuski i miłego dnia.
 
Witajcie,
byłam wczoraj u lekarza. Jest ok. Jutro założy mi kartę ciąży. Rodzice moi wiedzieli już wcześniej, ale chyba nie dowierzali aż do dzisiaj. Zadzwoniłam już do siostry z wieścią, ale chyba średnio się ucieszyła.
A Filip zrobił mi dziś pobudkę o 6.00. Ale o dziwo jestem wyspana.

Iwonuś, witaj. Ja Ciebie kojarzę, ale tak pi razy oko. Mimo to fajnie że grono się powiększa, wraca.
NiL, szczerze? Chcesz w domu trzymać alkoholika, który śmieje Ci się w twarz, przy Twoich próbach rozwiązania problemów, wybiera alkohol i bóg wie co jeszcze? Ja wiem, że to trudne, ale też obcym osobom łatwiej o obiektywne spojrzenie na sprawę. Szczerze wątpię, że się zmieni, bo przede wszystkim to on sam musi tego chcieć, a jak na razie u niego tej woli w ogóle nie ma... Ale i tak to Twoje życie i sama musisz zdecydować co dalej, a z tego co piszesz to już wiele razy próbowałaś ratować Wasz związek. Do życia samo uczucie niestety nie wystarczy.
Marzenko, fajną zabawę ma Twoja córa.
Konwalianko, kciuki za pierwszy dzień pracy.
Anula, współczuję nocki.

Pozostałe mamy witam.
 
oj nocka dzisiaj byla koszmarna,, usnelamdopiero po 4. maly non stop sie budzil. nie wiem dlaczego. jest zakatarzony, lub zeby, pelni czy byl glodny bo wypil butle mleka.
miczka chyba tez masz taka manie kupowania butow jak ja. czasami leza w polce z cena. ale wazne ze je kupilam
malami, tak tak sciaga sam. jesli to sa ubrania ktore nie maja guzikow, sznurkow itp. jest zdolny rozebrac sie. wczoraj walczylam aby pil mleczko i mial sliniak zalozony, a ze sliniaki mam te ktore zaklada sie tylko przez glowe lub na rzep latwo sciagnie bo mu przeszkadza. juz nie wspomne jak go ukladam do spania i chce go przykryc kolderka. przeszkadza mu.
nil nie no nie masz za co przepraszac. opisalam to tak jak dokladnie wygladalo. zjednej strony smialam sie co takie male dziecko potrafi. ale z drugiej rozpacz o trzeba go bylo w jakis sposo przekupic i ubrac.
marzenko :*
aneta :*
anetkaaa:*
anula
wspolczuje nocki
pia :*


nie wiem czy isc sie polzyc i odespac czy zajac sie domem. milego dnia
 
Dzien dobry!
 

Załączniki

  • kawa_na_dzien_dobry_0.jpg
    kawa_na_dzien_dobry_0.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 12
Teśka, ta kawa pachnie cudnie... Jak mi brakuje wypadów na kawę do Wawy (oczywiście przy okazji ta kawa była)... Była taka super kawiarnia Cube Cafe, od razu zakochałam się w ich kawie... Ale też i nie pogardziłabym Coffee Heaven. Mniam. U nas już zlikwidowali 2 kawiarnie, które mieliśmy wypróbowane i do których najchętniej chodziliśmy.

A właśnie mam pytanie do kobitek, może będziecie wiedziały coś na ten temat... Chce założyć sobie aparat ortodontyczny, ale muszę podleczyć parę zębów (nic wielkiego na szczęście), wyrwać co najmniej jednego zęba, zrobić zdjęcie RTG. Mogę to zrobić w czasie ciąży?
 
Aneta ja bym na Twoim miejscu się wstrzymała. Rtg na pewno nie wolno, a do wyrwania zęba potrzebne końskie znieczulenie więc lepiej nie ryzykować. No chyba że będziesz rwać bez;)
Super że u lekarza ok, a siostrą się nie przejmuj to Wy macie sięcieszyć.
 
Wiecie, z siostrą jest tak że ona chciała ode mnie ciuszki wziąć. A tu klops, bo ja pierwsza zaszłam w ciążę. Ale ona z kolei mówiła, że nie chce drugiego dziecka, ewentualnie poczekałaby z decyzją aż Mathijs skończy 4 lata i dopiero wtedy. Ale i tak naciskała na to, że nie chce mieć więcej i każdy jej uwierzył. Może sobie myślała, że będziemy mieli naprzemiennie dzieci? :rofl2:
 
reklama
Silwia nie ma sie nad czym zastanawiac-odsypiaj:-)

MArzenka zazdroszcze ze Klaudia tyle spi. Ja jestem spich, Karola niestety niebardzo;)


Anula, szkoda ze ludzie z konkretnym wyksztalceniem musza pracy szukac "gdziekolwiek". No ale takie czasy.


Mala dzisiaj plakala zostawiona w zlobku... Dobrze, ze M ją odprowadza bo ja bym chyba wziela ja z powrotem do domu;] Podobno dala sobie przebrac buciki, poszla sama do sali a jak zobaczyla ze tatus robi papa to w ryk. Ona lubi tam chodzic, tyle ze chcialaby sie tam bawic z tatą hehe:)
a u nas 2 ostatnie nocki wreszcie lepsze! Wyzalilam sie Wam ze mala nie spi po nochac i sie poprawilo. Jedna pobudka na mleczko i spanie dalej:)
Dziewczyny ja tez chetnie z Wami pocwicze ale od jutra:-D
 
Do góry