reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Tesia
może dziewczyny się skusza
My na kilku wątkach piszemy tak posta dziennie żeby wiadomo było co u której i nie znika jak ma Fb w innych postach. Napisz kochana jak u was? Jak wam tam jest? My u taty na wakacjach. Za dwa tyg wracam do pracy
 
Ostatnia edycja:
Już leci drugi miesiąc pobytu naszego tutaj w Islandii ..pomału się aklimatyzuje ,chodz na prawdę z trudem bo tęskni się za rodziną ,przeraża trochę że nie znam islandzkiego ,chodz tutaj dogada się i po angielsku ,dlatego szkolę angielski .Ludzie wydaja się byc mili ,pomocni , poznałam parę osób ,Polaków więc można chociaż pogadać czasami o czymś ,zwiedzamy troszkę wyspę jak tylko wolny weekend się zdarzy ,bo czasami i weekend mąż pracuje ...mieszkamy jak już pisałam na razie w kilka osób ,w sensie że dzielimy dom ,teraz jeden chłopak pojechał na urlop do Polski ale następny dojechał ,także jak tamten wróci to w sumie razem w domu będzie 5 chłopów :szok::-) licząc z moim mężem ;-) na szczęscie jakoś nie zbyt uciążliwi , tylko w weekendy lubią sobie poimprezować czyt piwko ,znajomi ...na razie jakichs wielkich balang tu nie robią więc jakoś tak spokojnie na szczęscie ale mam nadzieję że za jakiś czas znajdziemy cos oddzielnego ,jak się trochę odbijemy ,bo jednak brakuje tej swobody ......chociaż tu mieszkanie nie łatwo chyba znalezc no i nie tanio .... no ale coś za coś ....mąż pracuje ,ja jeszcze nie ,pewnie dopiero powakacjach gdzieś ...w końcu może ruszymy do przodu ...:happy: powiedzielismy sobie że pobędziemy tu rok i zobaczymy jak nam tu się będzie żyło ,jak będzie zle to wracamy do Polski ,a jak bedzie dobrze to może zostaniemy na trochę dłużej ..boję sie trochę jak mała pojdzie do przedszkola a ja do pracy ,,no ale jakos to będzie :) o to fajnie wisienko że jesteście u taty ,może trochę wypoczniesz ,chodz przy dwojce dzieciaczkow to nie lada wyzwanie za pewne;-)ale życzę udanego pobytu :)
 
Hej :) i ja się skusiłam a co!
Tesiulka każdy do swojego tęskni tak juz jest ,z czasem się przyzwyczaisz dobrze zrobiliście ze wyjechaliście. Należy Wam się lepsze życie :)))) nie bądz płotką tylko rekinem :-pprzyj do przodu,ucz się języka bo to najważniejsze.
 
Margeritko no i super :tak: facebook facebookiem ale trochę brakowało mi tego forum ,j,oby więcej dziewczyn się przekonało:-) no masz rację ,czasami trzeba zmienić wszystko w swoim życiu ,zaryzykowac by w koncu było lepiej :tak:
 
reklama
Do góry