• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Lipiec 2011

Wisienko Dobrze, że zapaliłaś, bo nie lubię po ciemku siedzieć;-) Super Milusia! Chwyta nóżkę ślicznie. Słodka jest. Życzę Wam, żeby obyło się bez gorączki i sensacji po szczepieniu. A naczyniaczek ma identyczny jak mój Łukaszek:-) i w tym samym miejscu. Normalnie prawie go nie widać, tylko pojawia się jak np. płacze.
Psotka I zjadły mi Twoją wuzetkę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magia ja się nawet nie przejełam nim bo Mackowi zszedł identyczny więc cóż taki urok moich dzieci. Przez te pierwsze lata pokazywał się jak płakał albo zmarzł, czyli jak u Łukaszka:-) A Psota chyba w ciemności chciała właśnie resztki pożreć:-D
 
Magia, specjalnie dla Ciebie jutro zrobię jeszcze raz, hehe;)

Wisieńko,
dobrze, że zapalilaś, bo spać nie mogę, myślę o tej nocy poślubnej, hehe;) i nasza żona Monia, też spać nie może;)
Tak, ja kruszynki z łóżka wyżeram tak Marcin naświgał, hehe;)
 
Ostatnia edycja:
Psota cud , miód i orzeszki. Wygoń męża i wpadamy na okruszki.Jak już wszystkich nie wyjadłaś?
Własnie napisałam Maqnio, ze wpadamy do ciebie bo lezysz po środku:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry