reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja je bardzo dobrze tolerowalam w poprzedniej ciąży wiec polecam. Jagódka chyba rowniez ma z nimi dobre doświadczenia.

Ja je kupiłam, ale jeszcze nie biorę. nie mam z nimi żadnych doświadczeń:tak: W ogóle biorę tylko magnez i folik, no i żurawit

Do dentysty koniecznie. Choroby uzębienia i przyzębia mogą być bardzo niebezpieczne, dlatego trzeba od razu leczyć. Dentyści wiedzą co mogą podać ciężarnym. Ja miałam w listopadzie ściągać kamień, ale odpuściłam i zdejmę chyba dopiero po porodzie.

Venus, strasznie nietaktowna kobieta.. A PW wysłałaś, że chcesz być na zamkniętym?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i wyszło, kto nie czytał wątku;-) Wszystkie, które chcą być na wątku zamkniętym proszę wysłać PW do Minisi.
 
ja biorę tylko kwas foliowy i to wszystko :)

jako niedoswiadczona mam pytanie!
stresuje bo praktycznie codziennie po kilka razy ale nigdy nie wiecej jak 5 mam dziwne klocie w pochwie jak by mi ktos szpilke wbijal :/ normalne to ?
 
Faraway, lekarze niestety lubią straszyć.... Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze ale dopóki trzeba to lez i najlepiej wstawaj tylko do wc.

Patisa, czyżbyśmy miały kolejna samotna mamę? Przykro mi, ale mam nadzieje ze wszystko sie dobrze w Twoim zyciu ułoży i ze mama tez w końcu zacznie byc dla Ciebie wsparciem.
 
dzięki za info w takim razie wysle W do mnisi:):):):)mam nadzieje ze zaakceptuje:):)teraz mam więcej czasu wiec i częściej udzielać się będę mogla:):)
 
Cześć dziewczynki. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy!!!

Piszę do Was już z domu. Ale z pozycji leżącej i z nastrojem zerowym. wypisali mnie, bo zastrzyki mam dostawać tylko raz w tygodniu, poza tym nie podawali już kroplówek. Tylko progesteron, ktory i tak normalnie biore w domu.
Znowu miałam USG. To już 7 w trakcie ciąży. Boję się czy taka ilość nie szkodzi dzieciątku...
Poprawy bardzo nie widać. Mam kilka widocznych krwiaków pod łożyskiem i w środku łożyska,. Nie krwawię (plamię na taki dziwny szaro brązowy kolor), tylko odczuwam ból (jakby jajnik). A tam blisko właśnie jest zlokalizowane łożysko.
Lekarka na każdej wizycie mówi mi o groźbie utraty ciąży - a to mnie strasznie przybija! Już nie mogę tego sluchać. Potrzebuję nadziei! Co prawda mówi że mam 60 % szans, ale po co wałkować to za każdym razem?:wściekła/y: I dodaje, że im większe będzie dzieciątko tym większe ryzyko... :no:

I jeszcze chcialam napisać w temacie pomocy mamy... Jako że nie mam w Turcji nikogo bliskiego oprócz męża i 2 przyjaciólek, a rodzina męża mieszka daleko, zdecydowaliśmy że w przeciągu najbliższych dni przyjedzie moja mama. Mąż od kilku tygodni zarywa pracę a ja mam nakaz bezwzględnego leżenia - nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić.

Właśnie robię listę rzeczy, które przydałyby mi się z Polski.Ale wcale nie mogę się skupić! Może macie jakieś rekomendacje (kosmetyki dla kobiet w ciąży, itp.) Bo jedzonka to już prawie pół walizki - kiszona kapustka, pierożki, nawet ogórki konserwowe, kasza gryczana - bo u nas tu nic nie ma!

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!!

ja polecam z serii perfecta mama krem do twarzy na noc i na dzien (2w1) i do piersi (jezeli chodzi o pieczenie itp. wszystko sie zalagodzilo) :)
 
reklama
Minisia pytałam wczoraj na usg lekarza o ból głowy, bo praktycznie codziennie się z nim zmagam. Powiedział, że nie które kobiety tak reagują na zmiany hormonalne i żeby leki brać w ostateczności. Ja winę też zwalam na duphaston, który biorę od początku ciąży. Co do toxo to zrób, będziesz miała wolną głowę przynajmniej. Jeśli nigdy nie robiłaś to zrób w klasie IGg i IGm, a jeśli wiesz, że przechodziłaś
Nie wiem nigdy tego badania nie robilam:(jutro zapytam polozna bo mialam koty lata temu I teraz sie martwie :( a widze w karcie ciazy ze nie robila tego badania
Cześć dziewczynki. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy!!!

Piszę do Was już z domu. Ale z pozycji leżącej i z nastrojem zerowym. wypisali mnie, bo zastrzyki mam dostawać tylko raz w tygodniu, poza tym nie podawali już kroplówek. Tylko progesteron, ktory i tak normalnie biore w domu.
Znowu miałam USG. To już 7 w trakcie ciąży. Boję się czy taka ilość nie szkodzi dzieciątku...
Poprawy bardzo nie widać. Mam kilka widocznych krwiaków pod łożyskiem i w środku łożyska,. Nie krwawię (plamię na taki dziwny szaro brązowy kolor), tylko odczuwam ból (jakby jajnik). A tam blisko właśnie jest zlokalizowane łożysko.
Lekarka na każdej wizycie mówi mi o groźbie utraty ciąży - a to mnie strasznie przybija! Już nie mogę tego sluchać. Potrzebuję nadziei! Co prawda mówi że mam 60 % szans, ale po co wałkować to za każdym razem?:wściekła/y: I dodaje, że im większe będzie dzieciątko tym większe ryzyko... :no:

I jeszcze chcialam napisać w temacie pomocy mamy... Jako że nie mam w Turcji nikogo bliskiego oprócz męża i 2 przyjaciólek, a rodzina męża mieszka daleko, zdecydowaliśmy że w przeciągu najbliższych dni przyjedzie moja mama. Mąż od kilku tygodni zarywa pracę a ja mam nakaz bezwzględnego leżenia - nie jesteśmy w stanie sobie sami poradzić.

Właśnie robię listę rzeczy, które przydałyby mi się z Polski.Ale wcale nie mogę się skupić! Może macie jakieś rekomendacje (kosmetyki dla kobiet w ciąży, itp.) Bo jedzonka to już prawie pół walizki - kiszona kapustka, pierożki, nawet ogórki konserwowe, kasza gryczana - bo u nas tu nic nie ma!

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!!
Oj kochana lez I badz dobrej mysli choc wiwm ze ciezko ale musi byc dobrze!!

No i wyszło, kto nie czytał wątku;-) Wszystkie, które chcą być na wątku zamkniętym proszę wysłać PW do Minisi.

No wlasnie :) hihi pisac kochane to wysle za jednym zamachem wasze nicki co by admin nie dostawal codziennie nowego zgloszenia :)


Ja dzis lepiej z bolem glowy cale szczescie

La luna kiedy poznasz wynik amino???

Trzymam za was wszystkie kciuki!!
Ehh sama pelna obaw jestem ..ja. nie wiem czlowiek zamiast sie cieszyc ciagle sobie cos wkreca :(
 
Do góry