reklama

Lipiec 2014

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2014' rozpoczęty przez blueberrry, 28 Październik 2013.

1. blueberrry

blueberrry Szczęśliwa :)

[HR][/HR]

Witam wszystkie przyszłe mamy - Lipiec '14 jest naszym miesiącem.
    Jest nas więcej? Łączymy się kochane! :tak:

Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2014
  2. anastazi

anastazi Fanka BB :)

hihi:):)przyszla mamusia wita druga przyszłą mamusie:):):)

3. reklama
  4. blueberrry

Upragnione dwie kreseczki..
    Czekamy z niecierpliwością na resztę. :)

5. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Ależ ten czas zasuwa! Wszystkiego dobrego od styczniówki 2014 :-) GRATULUJĘ!!!

6. pola.

pola. Fanka BB :)

Witajcie, czekałam na ten wątek :)
    Nieśmiało dołączam do waszego grona. Jestem pełna obaw, ale przecież musi być dobrze. Musi!

7. anastazi

anastazi Fanka BB :)

witamy kolejna przyszla mamusie:)

8. floriana

floriana Fanka BB :)

cześć:) mi również wyszły dwie kreseczki, jeszcze jestem w szoku, bo to pierwszy cykl starań (jeszcze się nie rozkręciliśmy na poważnie a to już;) ). Ale oczywiście bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam gorąco!

9. blueberrry

Pola - witaj! Miło tu Cię gościć.
    Mimo, że teraz masz wiele obaw, nie martw sie przecież musi być dobrze jak to sama napisałaś.
    Wydaje mi się, że każda jest pełna obaw, ale gdyby nie one to byśmy nie poczuły ze wogle cos sie zmienia w naszym życiu. ;)

10. reklama
  11. blueberrry

Witaj! Mój to był rownież pierwszy cykl starań, i udało sie. ;) Wierzmy w to, że wszystko będzie dobrze i myślmy pozytywnie, a wszystko sie ułoży! ;)

12. floriana

floriana Fanka BB :)

może od razu was zapytam, na kiedy planujecie pierwszą wizytę u lekarza? Ja bym chciała jak najszybciej, ale wstrzymują mnie mówiąc, że lepiej poczekać do ok.7 tyg, wtedy na pewno coś zobaczę.

Poleć forum