reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

No we 3 miałyśmy mieć jutro cc ;) ale nie pamiętam ;) Kurde ja nawet nie wyobrażam se jak taki zabieg wygląda jak będę się czuła i wogole ;) po prostu chciała bym mieć to za sobą bo to wszystko mnie przerasta ; (

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gwiazda, myśl pozytywnie. Kobiety różnie przechodzą cc, jedne gorzej, inne od razu się zbierają do kupy. Musisz założyć, że będziesz w tej grupie, która przechodzi cc lekko :happy:
ja pierwszą przeszłam strasznie, ale wierzę, że teraz będzie lepiej ;-) ;)
 
Gwiazda, spokojnie. Ostatnio moja przyjaciółka miała cc i opowiadała że sam zabieg(tudzież operacja, nie wiem jak to jest) to przyjemne uczucie, a potem trzeba się zebrać w sobie i wszystko będzie dobrze.
Dasz radę! Jesteśmy z Tobą :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Needi lubię czytać jak piszesz:-) czy Ty rozwazalas kiedyś pisanie dla ludzi? :-) bo ja czasami mam wrażenie że piszesz do nas a czasami że dyskutujesz sama ze sobą, fajnie się to czyta :-)
Wiecie że weszłam specjalnie by Wam powiedzieć o Tarzanie? Tak, znowu :p i znowu inaczej:-) leżę sobie w tym spa szpitalu i czytam z nudów. Mam właśnie przed sobą książkę Grocholi a ona.. zasuwa o Tarzanie.. Kobieta chce męża pokusić i robi się na Jane tylko mówi Tarzana kurde wcielo... No czytam i rżę.. Wywioza mnie stąd na psychiatryczny a jest kurcze blisko..
 
Hej Needi moje połdupki żyją jeszcze dwa zastrzyki przedemna . Noc nie przespana a ta już będzie dalej nie przespana ;) Jutro Cc nie wiadomo o której ale podobno do południa juz mnie Panika ogarnia nie chciałam se dać krwi pobrać ;) Ja nie wiem jak to przeżyje jutro ; (

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja na odwrót. Jak po Pauli przypomniała mi się oxy to zaczynam się bać wywoływania i sobie myślę z dwojga złego daj mi Boże cesarke.. Ale co zrobimy? Nic nie zrobimy. Poza tym ze tak czy tak wszystkie jakoś i tak urodzimy ;-)
 
Hej :)

Mam juz Franusia na świecie. Wazy 2970 mierzy 50cm i urodził sie 21.06.2016 o godz 23.15. Jest najpiękniejszy na swiecie. Oddycha sam ale nie mam go dzisiaj przy sobie. Ogolnie jest wszystko ok jak na chwile obecna. Dostał 10pkt ale pojawiły sie problemy z oddechem i finalnie było 9 ale chwile pozniej oddech był ok. Urodziłam naturalnie bez znieczulenia ale zostałam nacięta. Było mega ciezko ale sie udało :) nagroda za ból najcudowniejsza na swiecie.

Oto i on moj mały Książę
1466555568-cuk22x.jpeg


Nie doczytam Was niestety na razie. Trzymam za Was kciuki :-) dziękuje za super wsparcie. A teraz ide spac bo paaaadam...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Jaki On śliczny :D Paula ogromne gratulacje!! Dużo zdrówka Wam życzę :)
 
A ja na odwrót. Jak po Pauli przypomniała mi się oxy to zaczynam się bać wywoływania i sobie myślę z dwojga złego daj mi Boże cesarke.. Ale co zrobimy? Nic nie zrobimy. Poza tym ze tak czy tak wszystkie jakoś i tak urodzimy ;-)
Ja mam tak samo, chyba zamiast oxy wolała bym cc. A ostatnio z mojego M to już normalnie nie mogę. Wymyślił sobie że mam rodzić po 6 lipca. Nieważne jak to zrobie i że bóle coraz mocniejsze, A już o tarzanie to teraz zapomnieć mogę:(
 
reklama
Gwiazda Kochana, nie mysl, a przynajmniej staraj się wypierac mysli te ktore Cie stresuja, zamiast myslenia i wyobrazania sobie jak sie będziesz czula po zabiegu mysl ze zobaczysz Adasia, ze Go w koncu przytulisz, zobaczysz swoje największe na świecie szczęście.. juz na zawsze na świecie będziesz mieć kogos kto juz na zawsze będzie Cie kochal! Będzie Cie kochal za to bo jestes a nie za to jaka jesteś :)


Iwona35 hahahah padlam!

A co do wyboru cc czy wywolanie to ja chyba mam cos z psychika nie tak.. okrutnie nie chce cc i z dwojga zlego wybieram wywolanie...
Miala ktoras może tak po oxy nic sie noe ruszylo o trzeba bylo zrobić cc?
Czy to sie bardzo rzadko zdarza?




Moj syn oglada wlasnie powtorke meczu Polska - Ukraina i wlasnie stwierdzil ze boisko jest tak wielkie jak mój brzuch.. nie wiem czy mam sie smiac czy plakac[emoji14]Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry