reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Gratulacje dla nowych mamuś :)

Dziewczyny nie mam kiedy Was nadrobić :( wiecznie coś się dzieje ... a teraz młody mi się podziębił... mamy gila i kaszel i dopiero 2 tygodnie :(
Dużo zdrówka dla maluszka :* będzie dobrze!!

Kamejka, rewelacyjna na odparzenia jest masc tormentalum ( nie tormentiol bo on nie moze byc dla takich maluchów). Mojemu małemu nic nie pomagało a tą maścia posmarowałam tylko 2 razy i wszystko się zagoiło a miał naprawdę mocno. Rewelacyjna maść na mocne odparzenia.
Dziękuję za radę, na razie schodzi moimi metodami ale zapiszę sobie i wypróbuje następnym razem choć mam nadzieję że następnego razu nie będzie;)

A moja w nocy po jerzieniu zasnela uwaga! Od 1 do 5! Niestety umie lapac tylko jedna piers z druga sa awantury a i suyek bardziej wklesly. Ok 10 bedzie Pani id laktacji to ja zamecze. Nie wiem czy ona sie najada, ale sie nauczymy.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom


Jak z jednego ciągnie to już jest dobrze, zobaczysz co Ci poradzi ta doradczyni laktacyjna. Ja myślę że mała potrzebuje się rozkręcić i jak się nauczy dobrze ssać to i z drugiego będzie piła :) daj jej czas :)

A i nas wszystko super, Natalka to złote dziecko ❤ Je i śpi. Na karmienia muszę ją wybudzać. Spacerki ładnie przesypia, jeden tylko miała marudzący ale mąż ją wtedy dobrze wytrzasł w wózku i już była cała szczęśliwa:)
Mała jest marudna tylko jak kupka idzie, czasem aż płacze bo ją boli a ja płaczę razem z nią bo mi jej tak szkoda... Mój biedny, mały brzuszek.
U nas dzidzie super potrafi uspokoić mąż. Kładzie się na łóżku na plecach, Natalkę na swoim brzuchu też na plecach i kołysze ją tak że ona lata w górę i w dół;) uspokaja się od tego prawie zawsze. A widok dla mamy jaki fajny :) polecam spróbować.
 
reklama
Nowe dzieciolki :D :D
Zauważylyscie ze turami rodzimy?[emoji14]
Mialam kryzys ze starszakiem ale szybko mezus zareagowal, z synkiem pogadal, mnie zabral do knajpki na jedzonko i jak na razie jest ok. Oby juz tak zostało... a jak tam u Was mam ktore macie więcej niż jedno dziecko? Jak starszaki?


Witam poniedziałkowo :)

Ktora się zna i ułoży mi dietę przy karmieniu piersia zeby mi kg zaczely spadac? Spoooro ich mam :/

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia twoja malutka jeszcze jest pojedzona po tym jak byla w brzuszku. Moj zaczal sie bardzo domagac nastepnego dnia wieczorem. Powodzenia :)
Maly spal ładnie, kolo 5 sie obudził i marudzil ale maz wzial go przed 7 a ja spalam do teraz :) jak wroci do pracy to bedzie dopiero jazda
 
Witajcie:-)
ktoś jeszcze nie urodził;-)?
ja dzisiaj robie obiad,ogarniam dom i szykuję się na jutro szpitala;-) zaczynam się stresować co mi tam powiedzą,oby nie chcieli za bardzo przeciągać;-/
 
Witam się ze szpitala po terminie, główka niska szyjka długa zamknięta i do tyłu.. jutro dostanę balonik oby mi pomógł i żebym jutro urodziła bo nie chce mi sie tu leżeć :(
 
My wczoraj wyszliśmy do domu w 2paku jeszcze [emoji29] rozwarcie po jednym oxy nieruszylo , skurcze niby sa ale nie regularne i ich nie czuje, lekarz dał wybór czy drugie oxy czy dom, a ja az tak na sile niechce przyspieszać , skoro naturalnie sie nic nie dzieje. Wszystkim mamusia gratuluje ! My chyba bedziemy ostatnie [emoji2]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nowe dzieciolki :D :D
Zauważylyscie ze turami rodzimy?[emoji14]
Mialam kryzys ze starszakiem ale szybko mezus zareagowal, z synkiem pogadal, mnie zabral do knajpki na jedzonko i jak na razie jest ok. Oby juz tak zostało... a jak tam u Was mam ktore macie więcej niż jedno dziecko? Jak starszaki?


Witam poniedziałkowo :)

Ktora się zna i ułoży mi dietę przy karmieniu piersia zeby mi kg zaczely spadac? Spoooro ich mam :/

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas Martynka nawet daje rade. Pewnie dlatego że mąż jeszcze jest. Nie wiem jak bedzie kiedy zostaniemy same.
Czasem jest smutna i płaczlia i pewnie to zazdrość u niej. Wtedy mi też smutno ale akurat np karmię i nie mam jak jej przytulić. Albo jak uśnie a ja nie zdążę przytulić i pocałować na dobranoc bo Majke brzuszek boli i nią się zajmuje. Wtedy też mi smutno.

A co twój wyrabiał?
 
Hej dziewczyny.
Ja się melduję już z naszą Sarą :) urodzoną 21 lipca.Tu szybko napiszę, że poród zaczął się naturalnie, ale zakończył cc z powodu braku postępu i długiego trwania. Mała miała 3,7 kg i 57 cm.
Gratuluję nowych maluchów Dziewczyny, a Dwójeczkom życzę szybkiego i łatwego porodu :-D
 
witam poniedziałkowo również...
Fazerka no cięzko czasem ogarnąć malą i 3 latka.....ale z czasem bedzie tylko lepiej ,w końcu dzieci rosną...
Dól mnie złapał...wakacyjny....wszyscy wyjeżdzają ....a my w domu ;/ a w tym roku mieliśmy mieć wspaniałe wakacje we Włoszech .....za rok sobie odbiję !!!!!!!!!!!!!!!
Ja tez chce dietę żeby tak z 5kg minus było i bedzie git....
Maryś waży już 4600 oj dumna jestem z niej noi siebie :D
Dziewczynom w 2paku lekkich szybkich porodów !!!!!!!1
A mumuśki co tam u was ? Jak dzieciaczki???
a tak wogóle zapraszam bo utworzyłam na baby boom
Link do: Dzieci urodzone w lipcu 2016
 
reklama
U nas Martynka nawet daje rade. Pewnie dlatego że mąż jeszcze jest. Nie wiem jak bedzie kiedy zostaniemy same.
Czasem jest smutna i płaczlia i pewnie to zazdrość u niej. Wtedy mi też smutno ale akurat np karmię i nie mam jak jej przytulić. Albo jak uśnie a ja nie zdążę przytulić i pocałować na dobranoc bo Majke brzuszek boli i nią się zajmuje. Wtedy też mi smutno.

A co twój wyrabiał?

Przestał kompletnie mnie sluchac i robil glupoty, robił rzeczy co wie ze tak nie wolno robić (pewnie szukal zeby zwrocic bardziej uwage na siebie) trzy dni takie były.. pierwszy raz tak pozadnie na dupe ode mnie dostal :( bo nie poradzilam sobie ze swoimi nerwami juz... wiem ze nie powinnam tak zareagować ale juz mialam dosc.. dobrze ze M. szybko zarwagowal i po rozmowie ze starszakiem dziecko wrocilo do normalności, baaa nawet bardziej wyrozumiały sie zrobil ;) ja jak z Nim probowalam rozmawiac to niedocieralo nic, a tu po jednej rozmowie z tata taka zmiana :) oby tylko powtorki nie bylo.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry