reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczynki. Czy są tu jakieś mamy z końca czerwca bo mam pytanie (do tych co mają kolejna pocieche). Czy jak urodzilyscie końcem miesiąca a wniosek o 500+ złożony został z lipcu (bo fizycznie nie dalo rady wczesnuej) to za czerwiec coś dostałyscie?

UWAGA tez dla tych co uroda samym końcem lipca żeby nawet ostatniego złożyć wniosek bo za lipiec nie nalicza!!
 
reklama
Venicee to mi zostalo 12kg do wagi wyjsciowej :o a bym chciala plus 4kg jeszcze schudnąć czyli 16kg :( :(
Jestem jak narazie przerażona ta waga :/

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej mi też 16 by się przydało. Wtedy miałabym wagę jak przes ciążą z Martynką i to by było super. Ale ja dopiero schudne jak do pracy pójdę bo tak to siedzę i wpierdzielam;)
 
A ja po porodzie nie mam apetytu w ogole.. zostalo mi 2 kg do mojej normalnej wagi. W ogole to zauwazylam ze juz tylko wkladki wystarcza. Przestaje krwawic i nawet w miare coraz mniej boli. Uzywam codziennoe tamtum rosa i chyba to duzo dalo
 
Cześć dziewczynki. Czy są tu jakieś mamy z końca czerwca bo mam pytanie (do tych co mają kolejna pocieche). Czy jak urodzilyscie końcem miesiąca a wniosek o 500+ złożony został z lipcu (bo fizycznie nie dalo rady wczesnuej) to za czerwiec coś dostałyscie?

UWAGA tez dla tych co uroda samym końcem lipca żeby nawet ostatniego złożyć wniosek bo za lipiec nie nalicza!!
Urodziłam 23.06 i policzyli mi za miesiąc czerwiec 133 z groszami. Tak mam na decyzji.
 
Co do wagi to mi 23 kg w ciąży przybyło spadło 8 kg więc to kropla w morzu . Wyglądam okropnie w ciuchach ciążowych jeszcze chodzę.
 
reklama
Do góry