reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ale fajnie, ze wspominamy :)
My tak na luzie sie staralismy, bez liczenia dni plodnych itd. Zdalismy sie na los. I tak co miesiac mialam nadzieje, ze moze jednak, ale przez 4 miesiace nic sie nie dzialo no i tak jakos w listopadzie znowu mialam nadzieje, ze moze... ale tym razem odpuscilam, bo myslalam, ze pewnie znowu nic i nie chcialam sobie robic nadzieji. Nawet jak robilam impreze na 11 listopada to sobie troche po polsku wodki wypilam, bo bylam pewna ze @ zaraz sie pojawi :p Potem jednak ciagle @ nie przychodzil, i juz czuam, ze cos jest na rzczy. Poszlam do lekarza zrobic test od razu i okazalo sie, ze jestem w ciazy :p Maz wiedzial, ze podejrzewam ciaze, wiec czekal jak wroce od lekarza... Akurat tego dnia obchodzilismy rocznice, to wieczorem poszlismy na obiad majac dwa powody do swietowania.
Ale ja potem stresa mialam, ze sobie popilam, bedac juz w ciazy... :p
 
reklama
Jakie macie jeszcze fajne zabawki dla maluchów oprócz tego motyla? Czym się aktualnie interesują?
Bo mój już jest trochę znudzony mają i tak myślałam żeby coś fajnego dokupić i powiesić.
 
Dziewczyny powspominamy? :)
Kiedy dowiedziałyście się o ciąży i powiedziałyście o tym Waszemu facetowi?
My tak jak Flammie, nie liczyliśmy nic, tylko czekaliśmy aż będzie. Jakoś się nie spodziewałam, ale pewnego piątku kupiliśmy sobie piwko na wieczór po ciężkim tygodniu i... mi nie smakowało! To było dziwne, dopiero dzień po spodziewanej @ więc jakoś nie myślałam o ciąży, gdyby nie smak. W sobotę kupiliśmy test, w niedzielę rano zrobiłam, spać w nocy nie mogłam to o 4 już wstałam, a widząc dwie kreski już nie zasnęłam. Rano pokazałam mężowi, ktory stwierdził, "no co, jedna, nie?" bo sam nie wierzył. W poniedziałek sam poleciał do apteki, żeby zrobić drugi i się upewnić :p wtedy już się cieszyliśmy i czekaliśmy 3 tyg na wizytę u gina. I po tym czasie tak się już nastawiłam, że nie wyobrażałam sobie innej opcji jak dzidziuś :p
 
Ja sie dowiedzialam 13 listopada w piatek. Rano bolal mnie brzuch napisalam mezowi ze chyba sie nie udalo z ciaza bo boli mnie brzuch jak na okres wiec lipa. W pracy mialam szkolenie do 13 i wypilam tylko kawe nie zdazylam nic zjesc i w trakcie szkolenia bylo mi juz tak niedobrze ze szok. Bylam pewna ze to z glodu. Po szkoleniu poszlam z kolezankami do baru mlecznego na obiad i do konca dnia w pracy tak sie fatalnie czulam jak nigdy. Maz po mnie przyjechal i pojechalismy do banku pytac o kredyt tam myslalam ze zwymiotuje babce na stol :D jeszcze jak maz przyjechal to mowil ze on tez zle sie czuje i chyba bedzie chory. Wiec pomyslalam ze na bank mi zaszkodzil ten obiad albo mamy jakas grype zoladkowa czy cos. Jak wyszlismy z banku to stalam przy smietniku bo bylam pewna ze bede wymiotowac ale mowie do meza ze pojde kupic test. Ledwo poszlam do apteki i kupilam 3. Wrocilismy do mieszkania i M poszedl spac a ja pilam miete i sie zdarzylo, tak mnie cofnelo ze ledwo dobieglam do lazienki. Mysle sobie na bank zaszkodzil mi obiad ale zrobilan test i byla baaardzo blada druga kreseczka. Obudzilam M i mu mowie ze chyba jestem w ciazy a on sie tylko usmiechnal i zasnal dalej bo mial 39 stopni goraczki. Nastepny test zrobilam w pon przed praca i byly dwie wyrazne kreski :) do gina poszlismy dwa tyg pozniej i potwierdzil ciaze :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dajcie linka do tego motylka bo nie moge znalezc?
Ja wiedzialam ze moge byc w ciazy bo sie staralismy. Ale i syna i z corka udalo sie za 1 razem. 14.11 swietowalismy swoje 10lecie zwiazku i @ powinnam dostac dzien wczesniej. Zrobilan test, wyszly 2 krechy i zapakowalam w papier prezentowy na rocznice. Moj myslal, ze to jakis dlugopis, jak zobaczyl to byl mega zdziwiony. Ucieszyl sie bardzo, ale bylismy ostrozni bo poprzednia ciaze stracilam

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie macie jeszcze fajne zabawki dla maluchów oprócz tego motyla? Czym się aktualnie interesują?
Bo mój już jest trochę znudzony mają i tak myślałam żeby coś fajnego dokupić i powiesić.

mój to taki pstryczek elektryczek, wszystkie lampy są super a z prawdziwych zabawek to mamy karuzelkę od smooby, taką z motylkami i projektorem ( lubi sobie pogadać z motylkami), lubi też wszystkie piszczki zwłaszcza jak mają coś co można łatwo chwycić i wsadzić do buzi.
 
reklama
Do góry