reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej :-) my z mężem jesteśmy po ślubie 4 lata. Dłuuugie i ciężkie 4 lata!!! Jesteśmy zupełnie różni i niestety odbija to się na naszym związku.
Generalnie sama nie wiem czy mam się cieszyć, że go mam czy nie.....posprząta, dzieckiem się super zajmuje, ale właśnie odkąd się urodziła nasza córka zwariował na jej punkcie a ja zeszłam nie na drugi plan w jego życiu tylko chyba na dziesiąty. Wiem, że mnie kocha bo często mi to mówi, ale niestety córka jest ważniejsza....wszytsko dla niej i tak jak ona chce.

Może kiedyś się dotrzecie :)
 
reklama
Hej :-) my z mężem jesteśmy po ślubie 4 lata. Dłuuugie i ciężkie 4 lata!!! Jesteśmy zupełnie różni i niestety odbija to się na naszym związku.
Generalnie sama nie wiem czy mam się cieszyć, że go mam czy nie.....posprząta, dzieckiem się super zajmuje, ale właśnie odkąd się urodziła nasza córka zwariował na jej punkcie a ja zeszłam nie na drugi plan w jego życiu tylko chyba na dziesiąty. Wiem, że mnie kocha bo często mi to mówi, ale niestety córka jest ważniejsza....wszytsko dla niej i tak jak ona chce.

U mojego z kolei na pierwszym planie jest on sam.
 
Najlepiej to wsadzić wszystkich mężczyzn w rakietę i na księżyc! A mojego jako pierwszego.

aob66 ja miałam wyrywanego zęba w 7 miesiącu ciąży i lekarz zrobił mi prześwietlenie i normalnie dostałam znieczulenie. Z całą pewnością musisz dentystę uprzedzić, że jesteś w ciąży.
 
Moj dentysta pamietam z poprzedniej ciazy ze mowil ze raczej bezpieczne ale on nie poleca i z leczeniem zebow polecal poczekac do drugiego trymestru ale nie wiem dlaczego ja na szczescie mialam tylko maly ubytek i dalam rade bez znieczulenia.
Zawsze mozesz zadzwonic i sie zapytac.
Moj maz tez oszalal na punkcie corki ale to z radosci bo zawsze chcial dziewczynke ale na szczescie ja nie zeszlam na boczny plan.
 
Dzięki dziewczyny za odp... Mam nadzieję że można i że nie będę musiała czekać za długo, bo zaczyna mnie poważnie bolec :(

Mój G to już się cieszy, że będzie tatusia córeczka... Jak twierdzi: on wie co robi ;)
 
Witam wszystkie mamuśki :)
Test pozytywny dwie kreski są :)
Termin wychodzi na 25lipca

Przyjemnego wieczoru [emoji5]️
 
Ciekawe jak bedzie u nas... Jak juz pisałam jesteśmy świeżo po ślubie, musieliśmy przejść przez te wszystkie kursy przedmałżeńskie, spotkania w poradni rodzinnej i tak ciagle powtarzali nam, że nawet jak beda już z nami dzieci to należy pamietać, że to mąż dla żony powinien być zawsze najważniejszy i odwrotnie, choć wiem, że życie często sprawia, że jest inaczej. Pożyjemy - zobaczymy [emoji6]. A co do płci to my żartobliwie się spieramy ja, że córka on, że syn chyba musimy się o coś założyć to będzie się to kiedyś miło wspominać.
 
Mimula witamy, napisz nam coś o sobie :) ile masz lat? Czy masz już dzieci? Czy długo się staraliście? No i ostatni nasz temat na fali - jak długo jesteście razem i po ślubie (jeśli oczywiście taki był [emoji6]).
 
reklama
Ciekawe jak bedzie u nas... Jak juz pisałam jesteśmy świeżo po ślubie, musieliśmy przejść przez te wszystkie kursy przedmałżeńskie, spotkania w poradni rodzinnej i tak ciagle powtarzali nam, że nawet jak beda już z nami dzieci to należy pamietać, że to mąż dla żony powinien być zawsze najważniejszy i odwrotnie, choć wiem, że życie często sprawia, że jest inaczej. Pożyjemy - zobaczymy [emoji6]. A co do płci to my żartobliwie się spieramy ja, że córka on, że syn chyba musimy się o coś założyć to będzie się to kiedyś miło wspominać.

Pamiętam jak nam też to mówili i w sumie jak narazie syn jest ważny, ale my dla siebie też..


Mimula witaj ;)
 
Do góry