reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam Was kobietki!
Dopiero wczoraj dowiedziałam się o ciąży z badania krwi bhcg. Szacowany czas porodu to 11.07.16. Udało nam się podczas 1 cyklu.... jesteśmy miesiąc po ślubie :) chyba ten fakt jeszcze do nas nie dociera.....
Bardzo miło mi będzie do Was dołączyć i towarzyszyć w trakcie naszego ciążowego życia ;)
 
reklama
Witam czy któraś z was korzysta z aplikacji mój kalendarzyk? Wg niego wspolzylismy 2 dni przed owulacja, tak bym chciała żeby coś z tego było a już sama nie wiem . rok starania z małymi przerwami. a czytałam że po lyzeczkowaniu kobieta może zajść szybciej. Mi cis się z tą aplikacją nie zgadza wcześniej jak zaszłam, to nie było w dni płodne chociaż nie wiadomo, bo lekarz sam nie umiał określić daty
 
Każda ciąża jest inna :-)

Ja się bardzo dobrze jak narazie czuje jedynie bolą piersi i czasem zgaga daje o sobie znac ;)

Ania nie sugeruj sie kalendarzykiem bo nie koniecznie musisz mieć owulacje wtedy kiedy on ci pokaże, najlepiej jest obserwować siebie, ja zaczełam mierzyć temperature i udało się odrazu :)
 
Ja pierwsza ciążę zaplanowałam z ta właśnie aplikacja. Obserwując swój organizm, plus aplikacja wiedziałam kiedy zbliża się owulacja...
...mam nadzieję ze i tym razem się udalo :)
 
ja też z niej korzystałam, ale dużo więcej można dowiedzieć się z obserwacji śluzu bo wiedziałam kiedy się zaczyna i kończy :)
 
U mnie owulacji nie da się przeoczyć bo jajniki bolą jak cholera :-) przez całe życie zdążyłam już się nauczyć kiedy mam owolke. I tym razem pewna jestem ;-) jak ja wam zazdrosne braku objawów. Ale fakt faktem każda ciąża jest inna. Przy pierwszym synu byłam młoda, nie miałam starszych dzieci i nawet nie pamiętam czy cokolwiek mi było bo kiedy chciałam mogłam się położyć czy przespać. Przy drugim pamiętam że od 7 tyg jakoś zdychalam na kanapie codziennie z mdlosciami ale przeszło jakoś przy 2gim trymestrze. Teraz czuje się najgorzej ale nie mam co porównywać ;-) nie dosyć że jestem starsza to obowiązków mam razy 10 tyle co wcześniej i nie ma wybacz... :-( a no tak :-) dobrze ze wspomnialyscie. Piersi też mnie bolą podobnie jak wtedy kiedy karmilam piersią. I brzuch boli jakbym miała lada sekunda dostać okres. Jestem w uk więc też do usg muszę czekać do 12 tyg. Wszak za 2 tyg planowalam wypad do siostry w pl na 2 dni i myślałam żeby zaliczyć ginekologa ale nie mam pojęcia czy uda mi się z takim samopoczuciem lecieć. ...
 
Kari21 czyli to juz Twoja 3cia ciąża? To masz juz spore doświadczenie :) u mnie pierwsza wiec wszystko będę dopiero poznawać. Póki co samopoczucie mam w miarę choć jestem bardziej wrażliwa i szybciej można doprowadzić mnie do łez... Piersi też mam większe, ale nie bolą jakoś szczególnie. W brzuchu czasem czuję lekkie rozpieranie, ale póki co nie mocne ;) a co u reszty dziewczyn? Ja dziś byłam po 2 dniach powtórzyć badanie krwi bhcg i wynik super rośnie co mnie bardzo cieszy :) we wtorek miałam 19 dziś 63 :) planowany termin okresu miałabym na 1 listopada No, ale po wynikach krwi jest już pewne, że go nie będzie ;) bardzo nas to cieszy, choć tak naprawdę chyba jeszcze tak do końca to do nas nie dotarło... Bardzo chcieliśmy powiekszyć nasza świeżo upieczona rodzinkę i bardzo szybko nam się udało bo już w 1 miesiącu starań ;) teraz tylko wierzyć, żeby wszystko było dobrze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej..jak się czujecie?co do terminu to dopiero we wtorek mam lekarza o ile do tej pory nie dostane mam nadzieje,ze jesli test pozytywny(ale slaba krecha)ze będzie Oki...boje sie strasznie...
 
Do góry