reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipikar

BlueBay

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2007
Postów
124
Czy któraś z Was używała kosmetyków Lipikar z la roche posay do skóry bardzo suchej? Pomogły? Bo czytałam niedawno, że znacznie ograniczają podrażnienia i swędzenie a w mojej aptece akurat jest promocja i się zastanawiam...
 
reklama
ja używam do spółki z moim synkiem balsamu Lipikar. moje dziecko niestety ma AZS, a ja strasznie suchą skórę na ramionach. ten balsam łagodzi podrażnienia, super nawilża i skóra nie swędzi. a jaką masz promocję u siebie, jeśli można wiedzieć?
 
No właśnie kupiłam ten balsam. Bałam się, że będzie zostawiać osad na skórze, ale naprawdę super się wchłania, można zaraz piżamkę założyć.

A promocja taka, że za 400 ml płaciłam 76 zł (było ponoć drożej) i jeszcze dostałam mydło w kostce - też Lipikar
 
no to faktycznie bardzo dobra promocja, bo i cena niższa i jeszcze mydełko dodają. muszę się przejść po moich okolicznych aptekach - ciekawe czy też znajdę taką promocję.
 
no to faktycznie bardzo dobra promocja, bo i cena niższa i jeszcze mydełko dodają. muszę się przejść po moich okolicznych aptekach - ciekawe czy też znajdę taką promocję.

Nie wiem skąd jesteś, ale dziś byłam w innej aptece w Warszawie na Targówku i też mieli ten balsam w promocji, więc być może we wszystkich aptekach tak jest. Jak kupisz taniej to też daj znać
 
witam,tez tak myslalam,ze pomoze,bo super sie wchlanialo wiec powinno dobrze nawilzac,ale niestety na dluzsza mete nie pomaga,nie nawilza skory z azs. moje dziecko ma jeszcze bardziej niz przedtem sucha skorke.widac nie na wszystkich dziala,szukamy dalej czegos co pomoze
 
Do góry