reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutówek 2014

ja mam date porodu na 17 luty ale cowizyte to sie zmienia bo nie mam obliczane z miesiaczki bo u mnie wszystko sie przesunelo na 2-3 tygodnie i termin moze byc nawet koniec luty:) ale wyjsciowe 17 luty :-)
 
reklama
Bonnieblue witaj :-):-) Cieszę się, że jest kolejna mama z Łodzi. Nie czuję się już tak samotna :-)
 
hej ;) jeśli mozna tez bym chciała byc w tabelce ;-)

Blondi1990, wiek 23 lata ,termin porodu 2luty 2014, płec nieznana ,imie wybrane jak narazie tylko dla dziewczynki Natalia :-)
 
Hej:)

Czy mogę prosić o uzupełnienie moich danych w tabelce? Mam 24 lata, termin na 14 lutego. Imię póki co tylko dla chłopca -Stanisław...chociaż płci jeszcze nie znam;)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry