reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutówek 2014

reklama
O widzę, że i ja sie załapałam. Już myślałam, że przeszłam niezauważona. Można mnie dopisać - Edyta 24l. , Mikołów, termin porodu 14.02. Pozdrawiam :)
 
I ja chciałbym się dopisać - Marta 26l., lubuskie, termin 13.02. Imiona - Zuzia Adam. 04.09 dam znać czy już coś wiadomo co do płci :)
Dziękuję :-)
 
I ja prosze o dopisanie, 23lata, Finlandia, termin z USG 12luty (heh w rocznice slubu moze bedziemy mieli prezent:) z OM nie znam terminu, gdyz mialam 3msc przestuj miesiaczki, imiona chlopak Nataniel a dziewczynka Nadia
 
reklama
A ja mam znow nowy termin tym razem na 7 lutego , nie chce sie wtracac wiec poczekam az mnie sama przestawisz :-D
A jednak nie przestawiaj mi, w koncu i tak bedzie szybciej bo to cc sorki
 
Ostatnia edycja:
Do góry