reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
h075.gif
dla Twojego męża Misiu !!!
 
Karolla: zuzia dziękuje za komplement a tata puchnie z dumy i mówi, że urodę to po nim dziecko odziedziczyło (jasne, jasne), a ukrywałam się dla tego, że mam pełno roboty a wszyscy na około zgodnie twierdzą, ze ja za dużo siędzię przy kompie i musze się z tym zgodzić, a forum to kolejne uzależnienei ;),
 
Ewako - a czemu metodą Vojty????

My już ze 2 miechy chodzimy ze względu na osłabione napięcie mięśniowe (asymetrię) i mamy zwykłą gimnastykę - sama też z nim ćwiczę i to nic strasznego,np. przekręcanie z boczku na plecki albo podciąganie się za rączki ale to nic bolącego i strasznego albo np. trzyma mały się za stópki a rehabilitantka go buja na prawo i lewo. Mamy też zajęcia na piłce leży sobie pan Piotr jak Basza a ta babka rusza piłką w te i we wte albo z wałkiem ale to nic strasznego. Może o takie ćwiczonka chodziło neurologowi????

Witamy nowe mamy - zapraszamy do aktywnego w miarę możliwości ofqrst - uczestnictwa na naszych otwartych wątkach ;D
 
Moze Rybka, naczytałam sie o tej Vojcie i sie przeraziłam. Moze faktycznie chodziło o jakieś lżejsze cwiczenia. Chyba interesu w tym nie ma, bo byłam panstwowo, a może >:D ??? :(. Ide w środę do pediatry zobaczymy co powie
 
Mi neurolog powiedziała żebym się nie nakręcała, że go kieruje na rehabilitacje, ale jeszcze nikomu trochę poćwiczyć nie zaszkodziło. A lepiej coś zrobić teraz żeby dziecko potem nie miało pretensji do rodziców, że coś mogliśmy zrobić a nie zrobiliśmy i się pogłębiła ta asymetria. Co do metody Vojty to ostatnio w parku gadałam z jedną babką i bardzo negatywnie się na ten temat wypowaidała więc chyba musi coś w tym być.

Ja też chodzę państwowo i jestem zadowolona. Wiem poza tym jak sama mam z małym ćwiczenia wykonywać oczywiście w formie zabawy albo przy przewijaniu - na pewno kochana będzie okij.
 
reklama
Do góry