reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych Skarbów :)

reklama
A to kolejne fotki....

pict254013cf.jpg



pict257217co.jpg



pict257517db.jpg



pict258214dc.jpg

 
o matko jak on rezolutnie patrzy ... taki kochany i grzeczny... a to drugie zdjątko rewelacyjne Michał na nim to chyba mysli sobie: "koniec wywiadu, dziękuję!"
 
Kacha tego się nie da opisać. Kiedy wracam do domu ze szpitala to mam łzy w oczach, że musze ich zostawić i sam być w domu. W chwili kiedy go pierwszy raz miałem na rękach chwilę po urodzeniu jak szyli Basie to z 30 minut chodziłem z nim po ichmałej salce na porodówce i rozmawiałem z nim. To sa myśłi,uczucia, których sie spodziewałem , ale nie sądziłem, że one będą tak mocne tak silne. Kocham moja bestyjke i wiem, że już zawsze będę ją kochać. Kacha nie opisze Ci tego, bo nie potrafie złapać słów, które by to szczęście opisały. Zobaczycie same jak w jednej chwili, w jednym ułamku sekundy zmienicie się. zobaczycie czym jest życie. Ja już wiem...............:)

Pozdrawiam Arkadiusz

Dziś dośle kolejne fotki a jutro napisze już do was Basia, bo wychodzimy ze szpitala. Już sie nie mogę doczekać.
 
Arku, macie slicznego synusia.
Maly skarba.
Ogladajac Wasze zdjecia jeszcze bardziej nie moge sie doczekac mojej kruszynki.
Trzymajcie sie cieplutko.
Jeszcze raz gratuluje!!!!!!!
 
reklama
dziekuje wam lutowe mamusie. jade teraz do basi to zabiore noteboka i pokaze jej co tutaj napisalyscie. na 100% sie ucieszy i bedzie jej jakos razniej w tym szpitalu bo juz by chciala wyjsc.
pozdrawiam
 
Do góry