reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
dziewczyny pisać mi tu kogo dopisać:-p:-p!!!!
Sewa,buziaczek,iwonka,Novaczka...reszta co z Wami:confused::confused:???? Nie chcecie być na liście:-:)-(???
hejka a ja nawet nie wiedzialam ze cos takiego istenieje ..
dopisuje sie
buziaczek1626- mamusia Ewelina nienarodzonej jeszcze coreczki Blaneczki - w domu siedze od poczatku ciazy jak sie dowiedziualam czyli od pazdziernika 2006 i zamierzam siedziec do zimy tego roku bo trzeba isc do pracy ,ale jak to wyjdzie w praktyce to sie okazeee...:laugh2:
 
czarna super to wyglada ,poczytałąm kto siediz w domku,sa jeszcze inne kobietki,nawet u nas na Mamach są,tylko nie ujawniają się jeszcze,ale jeszcze troszke i bedzie nas dużo..
Wow jestem pierwsza,hehe
 
Wiesz co jeszcze są Joann@, OlaK, Zuzia, Aga29,Cloe,Kasiulla23, no i nie wiem kto tam był jeszcze, Agatka chyba ...
 
To i ja sie dopisuję:-) Cloe vel Dawna Cloe;-) siedzę w domu... już nie pamiętam od kiedy. Oficjalnie od 21.06.2005 r. bo wtedy urodziłam Julcie a wcześniej jeszcze byłam na zwolnieniu lekarskim. Wychowawczy mam do 18 listopada 2008 r ale wiem że posiedzę dłużej bo już kolejne maleństwo w drodze:tak:.
 
I my też chcemy na tę listę:
ja Donata mama Kacperka.W domu siedzimy już od sierpnia 2005 /trzeci tydzień ciąży/.Na razie do kwietnia 2008,a może i dłużej:happy::happy::happy:
 
hej ale fajny wątek:-) mozemy prosci o dopisanie... Agata mama Igorka siedzimy razem w domku od niedawna bo od 1.05.2007 narazie planowo do konca roku ale pewnie sie to przedluzy bo nie chce mi sie do pracy wracac:-p
 
reklama

Podobne tematy

Do góry