reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista: mam i dzieciaczków siedzących w domku:))

reklama
Lidia, mama rocznej Poli - jestesmy w domu od drugiego miesiaca ciazy!

dsc0117ts4.jpg
[/URL][/IMG]
 
Hej !!!:-)

Wpisuje sie do mamuś siedzących z dziećmi w domu!

Siedzę cały czas w wątku "dzieci urodzone w październiku 2005" i dopiero teraz zauważyłam że taki wątek tez istnieje!!

Bardzo chętnie będę tutaj zaglądała:-)

Mam na imię Kasia a moja córcia Laura urodziła się 23 września 2005roku.

Pozdrawiam wszystkie pozostałe mamy!
 
No to i ja sie melduje :-);-)
Siedzie w domku od początku ciąży ;-)Między czasie skończyłam zaocznie szkołę 2 letnie studium o kierunku administracja a teraz jestem w trakcie kończenia kierunku turystyki :tak:I tak posiedze sobie w domku az do czerwca 2008 albo do września 2008 bo chce dać mała do przedszkola a ja bede musiała jakies pracy poszukać do teraz jest mi dobrze M pracuje a ja siedze w domku i pobieram rente po zmarłym ojcu ale ZUS daje tylko do ukonczenia 25 roku zycia pod warunkiem ze sie przedstawi im zaświadczenie od podjętej nauce dlatego musze sie juz rozejrzec za jakąś praca tylko czy ja znajde:eek:Pozdrawiam pa
 
Kaszu27, nasze dzieci urodziły się dokładnie tego samego dnia - 23 września 2005 - ale zbieg okoliczności! :-)

"Nowe" mamusie, zajrzyjcie na "mamy siedzące w domu", tam się dużo dzieje!
 
Czesc dziewczyny.Ja rowniez nie pracuje i na razie sobie tego nie wyobrazam,zreszta i tak nie mialabym z kim zostawic synia.Swoja droga trudno to nazwac"siedzeniem"w domu;-).Czesto tesknie za czasami,kiedy nie bylo Dawidka,bylam wyspana,zadbana,mialam czas dla siebie.Z drugiej strony jak tylko wyjde na chwile z domu,juz tesknie za syniem:-).I tak to wlasnie jest z tymi mamusiami:-).
5y03c6u.jpg
 
Wiola, mama Oliwera. Przez całe 9 miesięcy ciąży byłam w domu i choć mały ma dopiero 3,5 miesiąca, ja w domu spędzam już 14 miesiąc :-), a to dlatego, , a że jestem nauczycielką i załapałam sie jeszcze na zeszłoroczne wakacje, czyli "zadomowiłam się" już od połowy czerwca 2006 ... Do pracy wracam chyba od października
 
reklama
Witam drogie mamusie siedzące w domu z dzieciaczkami! :-) Mam na imię Iwona i już 5 rok siedzę w domku z moimi skarbami! :rolleyes: Adrianek urodził się 30 listopada 2003 roku o godzinie 12.15, a Magdalena 14 listopada 2006 o godzinie 9.40. Pozdrawiamy serdecznie! :-D
 

Podobne tematy

Do góry