reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

reklama
Ja jestem urażona z powodu usunięcia mnie. Jestem na tym forum CODZIENNIE! A że nie piszę postów typu : boli mnie brzuch, wk...wia mnie teściowa czy idę się wysrać to mnie usunięto :/
 
A skąd Cię usunięto ?
Swoją drogą jak jesteś codziennie to możesz napisać co u ciebie. Albo co chcesz żeby pisano.
 
Ja jestem urażona z powodu usunięcia mnie. Jestem na tym forum CODZIENNIE! A że nie piszę postów typu : boli mnie brzuch, wk...wia mnie teściowa czy idę się wysrać to mnie usunięto :/

Pisalam posta do osob które nie uczestnicza w forum a ty di takich osob nalezysz o wyjasnienie gdzie jesteście ... nie ma na liscie osob ktore jedynie forum czytaja bo czytajac nie uczestniczysz w zyciu tego forum ... nic o tobie nie wiemy, nie wiemy co sie z toba dzieje czyli NIE MA CIE WSROD NAS ... a jesli przeszkadzaja ci tematy ktore poruszamy i nie masz ochoty rozmawiać o tym co dla nas jest wazne (a uwazam ze akurat to ze ktoras boli brzuch to w naszym stanie jest powiedzialabym BARDZO WAZNE) to z laski swojej niemiej do nas pretensji !!
 
Myszka- jak jestes codziennie to sie udzielaj a nie czytasz i potem bzdurnie komentujesz. Jakbysmy nie pisaly o "*******ach" to nie zawieralybysmy przyjazni a chyba mniej wiecej o to chodzi, czyz nie? Jak masz sie czuc urazona i dla Ciebie hanbiacym jest rozmawianie na tak przyziemne tematy to sie lepiej wcale nie odzywaj.

Nie twierdze, że jest to hańbiące, tylko że osunięto mnie z tego powodu z listy mam!
Waszym zdaniem uczestniczenie w życiu forum zaczyna się po ilu postach? Czy może jest to gdzieś w regulaminie a nie doczytałam?
 
Nie twierdze, że jest to hańbiące, tylko że osunięto mnie z tego powodu z listy mam!
Waszym zdaniem uczestniczenie w życiu forum zaczyna się po ilu postach? Czy może jest to gdzieś w regulaminie a nie doczytałam?

zeby przynajmniej twoje pretensje byly sluszne zaraz usune cie z listy bo widze ze nie tylko z pisaniem ale i z czytaniem masz problemy !!!


na liscie sa mamy z mniejsza i wieksza iloscia postow, sa i takie ktore zarejestrowaly sie i 2 tyg temu ale nie to ma znaczenie - dla nas znaczenie ma to czy ta osoba chce byc wsrod nas - nie tylko czytac i krytykowac to co piszemy ale podzielic sie tym co sie w jej zyciu dzieje, co ja cieszy jakie ma plany i wogole ... twoje uczestnictwo w tym jest ZEROWE a lista ma byc nagroda i motywacja do tego zeby tu byc ... ja nie chce prowadzic statystyk porodow w czerwcu - tym niech sie zajmie GUS - ja chce wiedziec ile jest osob ktore zyja pewnym wspolnym zyciem i laczy je to ze ich dzieci przyjda na swiat w tym samym czasie !!
 
Ostatnia edycja:
mycha prosze Cię nie rozbrajaj nas :) w naszym stanie turlanie po ziemi ze smiechu nie jest juz wskazane :)
jakbys raz na jakis czas wpadla napisala cokolwiek albo ODPOWIADALA na pytania dziewczyn... to byla by inna rozmowa widac nie obchodzimy Cię za bardzo.. a my Cię jakos tez nie kojarzymy wiec o co to halo? :)
 
reklama
Do góry