reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

reklama
Mam na imię Gosia, mam 37 lat :zawstydzona/y: mieszkam w Berlinie ( siła wyższa :-)),
mam synka o imieniu Filip -6 lat no i jestem w 20 tc i jestem mamą na pełny etat teraz troszkę odpoczywającą
 
Nick: Van
Imię: Natalia
Wiek: 22
Miejsce zamieszkania: Radzyń Podlaski
Termin z OM: 20.06.2013
Płeć: prawdopodobnie syn
Imię dla maluszka: Jest kilka;)


Kim jestem i co robię: pracuję w przedszkolu
Dzieci: Blanka 5 lat
 
Podaję swoje dane do listy :)
Kasia, lat 26, pierwsza ciąża, termin z USG 4.06, co do płci to jeszcze niespodzianka i imiona jeszcze nie wybrane :) prowadzę firmę Kolorlove Projekty - poligrafia i wydawnictwo
 
A ja już jestem na liście???? :)
NICK margo21
Imię Gosia
Wiek 37
Miejsce Zamieszkania Berlin
Termin z OM 01.06.2014
Płeć chłopiec
Imię dla maluszka - nie mam zielonego pojecia bo żyłam ze świadomością ze to dziewczynka do 22.01.2014 :)
Kim jestem i co robie pracownik socjalny
Dzieci - Filip 6 lat
 
reklama
A ja już jestem na liście???? :)
NICK margo21
Imię Gosia
Wiek 37
Miejsce Zamieszkania Berlin
Termin z OM 01.06.2014
Płeć chłopiec
Imię dla maluszka - nie mam zielonego pojecia bo żyłam ze świadomością ze to dziewczynka do 22.01.2014 :)
Kim jestem i co robie pracownik socjalny
Dzieci - Filip 6 lat


bedziesz jak tylko zabiore sie za uaktualnianie :)
 
Do góry