reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamuś -ZBIERAMY DANE

reklama
Tak mnie to pozbawilo, ze az chce sie zaspiewac: uciekaj myszko do dziury :D
A tak powaznie: nie ma co sie oburzac kolezanko, udzielaj sie czasem, chetnie poczytamy o Twojej kupie, zaden temat nas nie krepuje. Pozdrawiam serdecznie, dowiedzenia dobranoc :-)
 
Poprzestanę jednak na czytaniu ;-)
Pozdrawiam.

no popracuj nad tym troszke bo nie za bardzo ci to wychodzilo :) po pierwsze nie widzialas ze BYLAS na liscie (a bylas co wyedytowalam zaledwie chwile temu) a po drugie nie doczytalas informacji ze nalezy sie odezwac i powiedziec co sie z toba dzije kiedy robilam weryfikacje osob na liscie ... wiec mimo ze logujesz sie codziennie cos jest nie tak ... przemysl sprawe i zastanow sie na ile czujesz sie uczestnikiem tego forum bo my jednak tego nie odczuwamy !!
 
no popracuj nad tym troszke bo nie za bardzo ci to wychodzilo :) po pierwsze nie widzialas ze BYLAS na liscie (a bylas co wyedytowalam zaledwie chwile temu) a po drugie nie doczytalas informacji ze nalezy sie odezwac i powiedziec co sie z toba dzije kiedy robilam weryfikacje osob na liscie ... wiec mimo ze logujesz sie codziennie cos jest nie tak ... przemysl sprawe i zastanow sie na ile czujesz sie uczestnikiem tego forum bo my jednak tego nie odczuwamy !!
To prawda, nie doczytałam. Przeczytałam, że jestem zapisana na czerwono i te osoby zostaną usunięte.
Przepraszam za zamieszanie ;)
 
Witam,

A ja jestem nowa (mimo daty rejestracji
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
) i mam nadzieję się tutaj zadomowić na dobre!!!!
Mam nadzieję że przygarniecie kropka
xembarrassed.gif.pagespeed.ic.s4Zdpb1sIJ.webp


Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
A ja jestem nowa (mimo daty rejestracji) ;-) i zamierzam się tu zadomowić na stałe!!!
Mam nadzieję ze przygarniecie kropka :zawstydzona/y:

Pozdrawiam
 
Do góry