reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcowych Mamusiek

reklama
Pewnie jako jedna z ostatnich... ale oczekiwałam na bicie serduszka ❤ Poproszę o dopisanie mnie do listy marcowe. OM 27.05 termin 4.03. Wiek 32 i 1 dziecko "na stanie"
 
To twoja ciąża tez jest młodsza tak jak moja? Ja tez Om 19.05. Termin mam na 4 marca a powinnam mieć na 23 luty.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, młodsza :) jakoś w 20 dniu cyklu zaszłam chyba (różnie wychodzi z usg bo miałam już kilka razy robione :)) ale ja mam nieregularne cykle więc to nie było zaskoczenie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cluue to ja się tylko przypomnę- popraw wiek - 29 lat , wielkopolska, termin z om - 23 luty, z usg 27 luty
 
reklama
Też bym poprosiła o dopisanie:) Jeszcze 24 lata ale można wpisać już 25 ( bo za 6 dni świętuję ćwierć wieku). Z OM. 10.06 ale wydaje mi się że dzieciątko jest młodsze;) a data porodu z okresu wychodzi 17.03, to moje pierwsze dzieciątko
 
Do góry