reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

Cammi,chyba jesteś pierwszą, która zna płeć swojej dzidzi.Ja też będę chciała wiedzieć czy będzie synek czy córcia ale na USG idę pod koniec miesiąca. Pozdrowionka :D
 
reklama
Dzień dobry :)
Drugiego, wyczekanego szkraba spodziewam się około 4 listopada. Pozdrawiam wszystkie jesienne mamy! Starszy synek przyszedł na świat 24 października, więc może "wyrobię" się na urodziny - są plusy takiej sytuacji - np. jedna impreza urodzinowa.
Oczywiście wpisuję się na listę listopadową!
 
Witaj Magda_PP

powiem ci z doświaczenia że łączone imprezy powodują marudzenia niektórych z rodziny, ze trzeba podwójne prezenty kupować, a to tylllllllle kasssssssy... :p
 
Jeśli chodzi o łączone imprezy to u mnie też są duże szanse maleństwo ma termin na 9.11 a jego tatuś urodził się 07.11 więc sznse są duże a tak poza tym jeśli to będzie chłopiec to będzie miał na imie tak samo jak jego tatuś więc imieninki będą tego samego dnia zresztą jak to będzie dziewczynka to będzie miała imię po mnie więc imieninki mamy w rodzinie na bank dublowane albo jedne albo drugie ;D
 
Hello :D

Prosze mnie jeszcze dopisac do listy obecności, termin: 15 listopad :D

Pozdrawiam przyszłe mamuśki
 
Klementynko, pewnie masz rację co do łączonych imprez. Jest jednak ogromny plus takich podwójnych urodzin - jedna wizyta teściowej :) A tak swoją drogą, która z Was, Dziewczyny, czuje już ruchy? Ja poczułam w 17 tygodniu - sprawdza się więc teoria, ze przy drugim dziecku ruchy czuje się wcześniej. Może to też wynik tego, ze wiem czego się spodziewać?
Pozdrawiam serdecznie, Marta.
 
Marta_PP pisze:
Klementynko, pewnie masz rację co do łączonych imprez. Jest jednak ogromny plus takich podwójnych urodzin - jedna wizyta teściowej :)
Święta racja ;D ;D ;D ;D ;D


Ja tradycyjnie nie pamiętam, moim zdaniem pierwsze bulgotki to były jużw 14tym tygodniu, ale porządne kopniaki to też koło 17tego :)
 
reklama
A ja czuję czuję czuję!!! To moje pierwsza ciąża więc moja radość jest przeogromna Jednak co do daty pierwszych ruchów to nie jestem pewna pierwsze bulgotki to już nawet były ze 2 tygodnie temu czyli w 16 tygodniu ale teraz czyli w 18 jest znacznie wyraźniej tylko jedno mnie zastanawia w dzień ruchy czuje sporadycznie za to wieczorem i w nocy częściej czy to znaczy że trawił mi się nocny marek czy też nocna marka ;D
 
Do góry