reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Buzi@k ja też zaciskam bardzo mocno kciuki za Twoje powodzenie. Już niedługo zobaczysz śliczne tłuściutkie II :tak::tak::tak::-)
Moja owu też się już zbliża:happy2: I mam nadzieję że się wszystkie starające w tym miesiącu, spotkamy na wrześnióweczkach :tak::tak::tak:
 
reklama
buzi@k trzymam kciuki! Wierzę, że się uda.

Buzi@k ja też zaciskam bardzo mocno kciuki za Twoje powodzenie. Już niedługo zobaczysz śliczne tłuściutkie II :tak::tak::tak::-)
Moja owu też się już zbliża:happy2: I mam nadzieję że się wszystkie starające w tym miesiącu, spotkamy na wrześnióweczkach :tak::tak::tak:


Dziękuje bardzo za kciukaski :tak::tak::tak:
Tylko tak sobie teraz myślę że im większa nadzieja tym późnej większa załamka :baffled:
Kurcze muszę przestać myśleć tylko jak :confused::dry:

Dziewczyny wszystkie będziemy miały przecudowne fasolinik :tak: tylko trzeba trochę czasu, z drugiej strony powinno być tak że jak ktoś pragnie dzieciaczka to powinien go dostać a nie czekać latami :dry: niestety ale tak dobrze nie ma :shocked2:
 
buzi@k- napweno bedzie OK....ale tez uwazam ze ci rodzice ktorzy tak bardzo pragną malego bobo powinni je "szybciutko" miec....
Hmm jakos tak dziwnie skonstruowany jest ten swiat..choc ja nie powiinam narzekac bo zaciązylam w drugim cyklu....wiec juz nic nie mowie bo bede miala tyly u "SZEFA":-D.......tego na Gorze rzecz jasna:-D:-D:-D:-D
 
CZESC "STARĄCZKI"
WITAM W SOBOTNI PORANEK....CHOC TO ZARAZ POLUDNIE:-D
ZNOWU ZADNEJ NIE MA.........................MOZE BUZI@K MIALA RACJE ZE WSZYSTKIE PRACUJA NAD DZIECMI:-D


CMOCZKI I MILEGO DNIA
 
Czarodziejka ja się melduję :-) Choć faktycznie wieczorek będzie pracowity ;-):-D
Buzi@czek ja żeby nie mieć takiego dużego rozczarowania, wmówiłam sobie że ten cykl jest tylko obserwacyjny, a konkretne staranka za miesiąc:-p. Ciekawe czy udało mi się oszukać własny umysł :-D
Kaka82 oj trzeba się wziąć za to przedświąteczne pucowanko domku :baffled: Tylko gdzie można znaleźć ochotę na te czynności :confused::-D

Miłej soboty i jeszcze milszych przytulanek :-p:-D
 
Dziś sobota pracujaca...jak dla naszej frimy przynajmniej i sto razy wolę siedziec w domu i sprzątać niz siedziec teraz w pracy:) Tym bardziej że tylko z domu mogę sobie z Wami poklikać:)
 
Witam!!
Juz dawno się wpisywałam na liste staraczek ale, zrobie to raz kolejny. W wigilje działamy moze na nowy roczek bedzie juz jakaś fasolka :tak::-):-):-)było by bardzo fajnie:-D:-D:happy2:
 
reklama
Do góry