reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
I ja przyłączam się do staraczek. To będzie nasz już chyba 22 cykl, więc to już trochę czasu... Mam nadzieję,że niedługo ujżymy te 2 krechy na teście. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostałe staraczki
 
Hej!! Prośba do moderatorów - może przydało by się zrobić nowy temat i go przykleić - Staraczki 2010?? Ja bym się chętnie do takiego wątku zapisała ;) i było by bardziej przejrzyście ;)
 
Witam
Jestem tutaj nowa i jeszcze do końca nie wiem gdzie pasuję czy do staraczek czy już nie:) co prawda lekarz jeszcze nie potwierdzil ciąży, ale okres się spóźnia już parę dni, czego nigdy nie robił...no i byly trzy testy-tak dla pewności:))- pozytywne (niestety z jasnymi drugimi kreseczkami) i HCG na poziomie 130, do lekarza ide za 2 tygodnie i trzymam kciuki, że bedzie dobrze:) :-D staramy się z mężem od 6 miesięcy...
 
hej... jestem nową forumką :)...i również dołączam do staraczek...Mamy niespełna dwuletniego synka i czas najwyższy na rodzeństwo dla niego :)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem, że to nie najlepsze miejsce na to pytanie, ale wiedzę że większośc z Was poradziła sobie z wklejeniem na forum suwaczków. Dziewczynki czy możecie dac mi wskazówki jak to zrobic??? Męczę się już kilka dni i w ogóle nie widzę miejsca na niego przeznaczonego. Byłabym Wam bardzo wdzięczna :tak::-D

O udało się... Teraz muszę pomyśleć jak wkleić jeszcze dwa :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry