reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witam i ja z bólem dziury po zębie :-( niestety miałam dwa wyjścia do wyboru: wyrwanie zęba albo zostawienie go i męka z bólem, i po kilku dniach powrót do gabinetu na wyrwanie, a że poród w każdej chwili, to wolałam go nie przeżywać z bólem zęba.

dzien dobry
ja po odwiedzinach u babci,mały przespał całe wiec nawet nie wie chyba ze gdzies była na chwile otworzyl tylko oko,podobnie jak u Pati na zakupach.
Ja kochane jestem dzis zupelnie inna osobą,po wczorajszej wizycie w szpitalu i wiadmomosciach ze rana juz bedzie sie goić.Jestem bardzo szczesliwa.
Ja dzis równiez wypial pierwsza kawe rozpuszczalną ale mialam obawy,bo na codzien pije inke.

Dzis Dorian miał debiut w gazecie wyborczej.

Women bardzo się cieszę, że Twoja rana się goi. A rączka Doriana śliczna.

Idę dalej leżeć w łóżku i czytać.
Pozdrawiam Was mamy.
 
zadziwiające jest to, że szczególnie noworodki płci męskiej tak się wkurzają najczęściej, dziecko sprawia wrażenie jakby zapomniało z głodu jak ssać :-D:-D:-D eh ci faceci... :sorry2::-p;-)

Oj, jak ja znam ten ból, mój mały też zapomniał jak ssać trwało to półtora dnia, płacz, ból, nerwy jego i moje, skończyło się podaniem butli podobnie jak u larvuni, aż tu pewnej nocy przypomniało się dzieciaczkowi i było błogo :-D Już na szczęście na razie się nie powtórzyło.

Women rączka prześliczna, choć ja podobnie jak Agnieszka mam fioła na punkcie stópek, które tak wypychały brzuszek w ciąży :-)

Waszka, mój też jest przeterminowany ;-) i skórka łuszczyłą mu się na czółku, ale kupiliśmy krem oilatum i jest znacznie lepiej.Poza tym po kąpieli w oilatum stosowaliśmy jeszcze oliwkę, teraz przeszliśmy na żel do kąpieli Nivea plus oliwka plus na twarz powyższy krem.
 
czesc niedzielnie :-)

women raczka przesliczna!!!!! ...dobrze ze przypomnialas.. tez mojemu musze zorbic foteczke raczki i nozki :sorry2:
pati witam :tak::-D a gdzie sabina ??? :shocked2::-D

sugar dziwne....., moj szkrabik dzis w nocy wyjatkowo grzecznie ssal cycucha, bez zadnych scen i placzu :sorry2: ....nakladki czekaly w pogotowiu a tu nic :-D Zobaczymy kolejna noc :-p:-D

dzis rano pierwszy raz mojemu sie ulalo z buzialka. Zawsze bylo jedzonkio, odbicie i bylo oki. A dzis zjadl, odbilo sie i nawe sie ulalo!:szok: To nasz pierwszy raz :sorry2: Mezulek ma koszule do prania.... he he he. Kurde dlaczego malym sie ulewa :confused:, przeciez mu sie odbilo....
milej niedzieli kochane!!!
 
tak sie zastanawiam... bo jak ja mam niby podawac leki malemu?? te witaminki mieszam z mlekiem swoim albo tym sztucznym i butelka podaje... :dry:
 
dzień doberek:-)

Larvuniu idę na kaweczke:-) w kościele byłam:-) potem przyjechał tata i tak mi zeszło:-) hehe
co do ulewania do mojemu niestety sie często ulewa buuu....zawsze sie mu pienie odbije no i co z tego:-) chyba lubi żeby mama często ubranka zmieniała:-)

Joli bidulka z tym zabkiem jesteś:-(

buziak :-)
mały się budzi:-)
 
Witam w niedzielny poranek, no dobra południe:sorry2::-D
Nockę mieliśmy w miarę spokojna, nie było kolki:tak:. Ale mały nie śpi dzis od 7:dry:. Wysłałam go na spacerek z babcią, mam nadzieje poskutkuje zdrowym snem. \nie lubię jak tak nie śpi całymi rankami, bo później jest taki zmęczony, że sam nie wie czego chce i marudzi- porażka:-(.
Jutro trzy tygodnie, nie mogę się nadziwic jak ten czas szybko leci, pżecież to niedawno ze szpitala wyszło:-D. A tyje w zawrotnym tempie, codziennie rano wydaje mi się, że jest grubszy i grubszy..

women Właśnie uswiadomiłaś mi, że ja też nie mam takich zdjęc, a przecież mój maż jest fotografem z zamiłowania:dry:. Fakt, że pracuje dużo, ale tak dzidzie zaniedbywac??:no:
women
 
reklama
larvunia mojemu sie na poczatku nie ulewało, bo ładnie powoli jadł, odbijało sie i to wszystko, ale teraz polyka ogromne ilości za jednym połknięciem, nic dziwnego, że połowę później z siebie wyrzuca:sorry2::-D niech się ulewa, na zdrowie!:-D
 
Do góry