reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

No dzięki Sabince już mam naprawione;-):tak:Dzieki kochana
Tak sobie poczytałam co tam u Was bardzo mi brakowało to sie nazywa uzaleznienie od BB:-D
No a tak w skrócie Jolie co u nas jest ok:-DPraca fajna już sie przyzwyczaiłam mam pełno ludzi jeste często samam na zmianie jest młyn ale taki co daje satyswakcję.Autko rewelka tylko denerwuje mnie raz alarm który założył mój mąż bo niestety tak czuły jest pilot ze jak mieszam w torebce top potrafi się samochód otweorzyć:wściekła/y: dwa blokada na koła jeszcze gorsza jest z naszego starego auta ale tutaj jakos mam problem z załozeniem jej i we wtorek facet przed praca na parkingu pomagał mi ją ściągnąć:zawstydzona/y:
Larvuniu chyba masz pocieniowane włoski prawda?zawsze zmiany na poczatku przerazaja a potem jest ok
Elbra no Ty to naprawdę perfekcyjna jestes takie ciasteczka:szok:
a z tą @ to napewno ostatnia nie tylko w tym roku;-)a prezentami nie przejmuj sie macie budowę a to najpiękniejszy prezent
Anulka Sabinka no proszę nastepne perfekcyjne:-)ja tylko
robiłam 2 sałatki kapustkę z grzybkami i barszczyk;-)
Lilus to zasuwaj na orbitreku:-D
Anineczko nie doczytałam a męzuś jest z Wami?

Jeszcze raz dziewczyny Wesołych Swiąt
 
reklama
Witajcie Świątecznie.
My w domku sobie siedzimy, tzn Tymek i ja, bo Damian pojechał do Szklarskiej, gra w jakieś restauracji :-( przynajmniej nie gra za darmo ;-)
Wigilia wbrew obawom była b. fajna. Tymek czarował bez końca aż padł ze zmęczenia, na szczęście zdążyliśmy zapakować się do samochodu i młody przespał całą drogę powrotną.
Prezenty... teściom daliśmy matę masującą (składaliśmy się z siostrą Damiana) a moim rodzicom filtr do wody i pierdółki, mojej siostrze taką małą skrzyneczkę z szufladkami z IKEI, mojemu bratu czapkę - sama bym taką chciała, siostrze Damiana płytę i drobiazgi, Damian ode mnie dostał płytę, którą sam sobie kupił i czekoladki Lindor, a ja od Niego portfelik - śliczny! Tymkowi nic nie kupiliśmy, i tak dostał prezenty od dziadków i reszty. Jeszcze my dostaliśmy książkę Nowe przygody Mikoajka, "pudełko" do przechowywania tortów, łopatkę do nakładania ciast i kilka drobiazgów. A ja jeszcze dostałam płytę Beaty Bednarz, do której od lat mam słabość wielką.
Tymcio dostał bodziaki, książeczki, Mercedesa (miniaturkę - niestety), jeżdżącego ślimaka i już nie pamiętam co.
Dziś byliśmy u teściów na obiedzie, a jutro przyjeżdżają moi rodzice z bratem i siostrą (żona brata z dziećmi pojechała do swoich rodziców, bo Marcin miał pracować, ale się rozchorował i został sam u naszych rodziców :-( trochę mi Go szkoda).
Elbra nie będę powtarzać za dziewczynami, ale jeszcze sobie odbijecie.
Beata dobrze, że Sabina pomogła.
Bira, no nareszczie.
Anulka przynajmniej jesteś zadowolona z prezentów.
Sabina gdzie ten czadowy prezent od teściowej?
Muszę uciekać, bo Tymcio marudzi.
 
Ostatnia edycja:
jolie hej wielka ;-):tak:
dzieki za komenta na n-k :-)
no a my tez juz w domku... dzis pol dnia u tesciowej spedzilismy. Objedzona jestem ze szok :sorry2: Jutro jedziemy sie objadac do moich rodzicow :sorry2:
...ciekawe czy dzis cos fajnego w tv bedzie... :dry:
 
Larvuniu zapomniałam wcześniej napisać; rozumiem Twój smutek i rozczarowanie postawą męża. Może powiedz Mu, jak jest Ci przykro, pewności nie ma, że na następny raz kupi chociaż mały drobiazg, ale może akurat zapamięta, że TAK Z KOBIETAMI NIE WOLNO POSTĘPOWAĆ!!! Także ściskam Cię podwójnie, coby Ci smutno nie było.
Lecę trochę chatkę ogarnąć po całodniowym bałaganieniu i przed jutrzejszym przyjazdem rodzinki, tylko ciiiiiii, wiem, że dziś Święto i się nie sprząta :sorry2:
Kathe całus dla Marysi.
 
Ja tez jestem mega objedzona teraz tylko herbatka miętowa i łózeczko;-):-)
moze potem wpadnę bo Michał dostał taki ekstra joystik i mój Tomek go instaluje wiec jha mogę obejsć sie smaczkiem dzisiaj:-D
 
Dzień dobry:-)

Joilie Elbra ja też mimo świat sprzatam bo inaczej sie nie da:zawstydzona/y:nawet podłoge wczoraj umyłam bo naprawdę sie nie da a zaraz przed wizytą u babci muszę jeszcze poprasować gosposie wolnego nie maja:wściekła/y::no:


Życzę miłego dnia
 
reklama
haloooooo laidis!!!
Wesołych Świat kochane, zycze wam i calym waszym rodzinkom


sorki, ze tak pozno (no ale szczerze) ale dostepu do kompa nie bylo. U mnie chlopaki spia a tesciowie na spacerze-ja wlasnie sie biore za obieranie ziemniaczkow :)
swieta minely szybko no i w przyjemnej atmosferze:tak:
teraz mnie znowu czeka harowka, bo jak chcialam spedzic swieta w domku to sylwester niestety i nowy rok w pracy, ale mam nadzieje, ze dam rade wpasc i zlozyc wam zyczonka noworoczne, cauje kochane i nie obrzerac mi sie za bardzo w swieta:-D:-D:-D:-D
 
Do góry