reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Bira, masz w 100% racje... Oskar na moj tekst - nasladujac ten odkurzacz - Kto rozlal mleko - juz sie smial... a macha nim po calej chacie, az zal ze nie dziala jak prawdziwy:-D
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI:-)

Jak po swietach?bo jak mam niestrawnosc, wzdecia , bó.le watroby naprawdę sie przejadłam i mam za swoje;-):tak:Dzisiaj tylko pomidorówka na obiadek była.
Bira a to dobre z wózkiem:-D
Bira Anulka wklejcie jakiegos linka z tym odkurzaczem bo nic nie wiem o nim:no:
Anu;lka to zdolni jesteście jak szafy robicie fiu fiu:-)
Co do pomysłowych zabawek to już watpię ze moje dziecko się czyms zainteresuje.Umie tylko bawić sie autami a reszte zabawek, klocki , garnuszki, krzesełka uczydełka ma w d..e:crazy:i po co tyle kasy poszło.Jedyne co to jeszce ksiazki jej nsie podobaja

My dzisiaj posprzataklismy po świetach i na sklepy pojechalismy sa już przeceny ale jeszce trzeba poczekać a w Tesco saą Hippa deserki niektóre po 4,6 jakby któraś interesowało
 
Elbra, u nas garnuszek na klocuszek tez sie spisuje, ale podstawa to mam w zasiegu raczki... no ewentualnie tata... a sam w pokoju to juz nie ma mowy:sorry2:

Sabino, tez chce zobaczyc ten prezent:-D
 
reklama
czesc kochane

swieta i po swietach
dzieciaczki zgarnely ful prezentow od naszych znajomych,az mi glupio,bo sie nie spodziewalam..my jakies drobne upominki a dzieci porzadne zabawki podostawaly...kurka nie lubie tak,bo czuje sie teraz zobowiazana :dry:

Mili z Hania co chwile o jaks zabawke sie szarpia :dry: normalnie mlyn

czytam o waszym obzarstwie i przyznam sie,ze ja od lat sie na swieta nie obzeram:happy:tzn. jem jak tylko mam chec,ale nic ponad to,bo juz dosc wielka jestem :dry:

Bira czytalam o wozku i no szkoda go,ze juz sie popsul :-) ale smiesznie:-D

co do mojego orbitreka to kiepska mam kondycje,bo po 1,5 minucie mam dosc :-p:baffled: dobrze,ze go sobie zamowilam u Mikolaja to pocwicze swoja kondycje :happy: ale duuuuzo pracy przede mna

no to popislam :-p ide do lozka,bo znowu jakas slaba dzisiaj jestem,mam nawet na koncie dwie drzemki za soba

dobrej nocy
 
Do góry