reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witajcie kochane:-D

Melduje sie chociaz na chwilke. Dzisiaj sobota dzien wolny ale jakos caly czas biegam z pracy do domu,sprzatanie i zaraz przyjezdzaja goscie ktorzy zostaja na noc:tak:wiec troche sobie podrinkujemy:-)
Widze ze temat szczepien jest poruszony:tak:troche czytalam i slyszalam na temat szczepien przeciw pneumokokom i bede szczepic chociaz troche mam tez watpliwosci:dry:a Ty Beatko jak odnosisz sie na temat tych szczepien??????


Co do serniczka to zostawcie mi tez heheheh uwielbiam to ciasto najbardziej ze wszystkich tylko musi byc taki wilgotny dla mnie troche:-p
 
reklama
O widzę że my mamy jesteśmy łasuchami jak nic:-D
Larvuniu ja nie wiem czy dwie blachy starczą:szok:
Anineczko i MMR i Infanrix;-)ale oczywiście szczepienie+predyspozycje lub juz nie wiem zbieg okoliczności:dry:
Karinko poczytaj co ja i dziewczyny wcześniej piszą o tym 2 strony dalej;-)
Decyzja i tak zalezy od nas mam
Mirka no własnie żółtaczka A wam i tak jest to szczepienie wkrótce niezbędne;-)

A my juz po wizycie jeszcze byłam w CH takim większym po drodze i fajne rzeczy sobie przecenione pokupowałam 3 bluzki za 19,90:szok:i sliczna srebrna torebkę:-D(chyba 30:szok::zawstydzona/y:ale ja mam na tym tle fisia)
 
no i pol blachy nie ma ciasta :-p
wlasnie wyszli odemnie ostatni goscie... byla kumpela z dzidzia (foty na n-k) oraz moi rodzice... posiedzieli, pogadali i pojechali. Mgla straszna u nas, jak sie jedzie do nas ok 30 min to wracali godzine... szok.
a tu widze prawie cisza....
ide ogarnac w kuchni.. i zasiade przed TV :-D
 
larvunia ......ty sie znowu nudzisz :baffled::crazy::szok:czy ta aby w ciazy nie jestes bo jak pamietam to ci nudno bylo
beatka ......no wlasnie :-D do du.....y z tym szczepieniami ;-)
a my sobie zrobilismy wieczorek z sushi (wlasnej roboty ) pyycha :-):-)
 
przestancie mi juz wkrecac ciaze :-p:-D:-D:-D bo zaczne w nia wierzyc sama ;-) robilam test i byla 1 kreseczka, no i mam @ ;-) Kazda mi tu wkreca no nie wytrzymam no....
nudze sie bo mam wsio w domku porobione, synek spi, kolacyjke juz zjadlam w tv nic ciekawego nie ma, a mezulek przed kompem.... wiec sie nudzie. Ja nie lubie nic nie robic :sorry2:
 
cześć laseczki!

ja właśnie walczę z tortem, tzn właśnie upiekłam biszkopt i jestem z siebie dumna, bo nie dość że pięknie wyrósł to jeszcze nie opadł :biggrin2:
teraz czekam aż mi galaretki zgęstnieją :-p
Wiku ma jutro imprezkę urodzinową :tak:
 
reklama
Do góry