reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Żeby Wam nie było smutno, to sie podzielę moimi świątecznymi remontami... :-);-):tak::-D
Kuchnia (część) i łazienka... :tak:;-)
 

Załączniki

  • IMG_0077.jpg
    IMG_0077.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_0078.jpg
    IMG_0078.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 17
  • IMG_0079.jpg
    IMG_0079.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Hej Dziewczyny

U nas nieciekawy weekend:-(. Mamy chyba skutki uboczne wtorkowej szczepionki. Tak pięknie ją Maja zniosła i niby spoko było tylko apetytu nie miała, a w sobote w nocy się zaczęło. Całą noc wymioty, co godzine ją szarpało, była tak wykończona, że wymiotowała już na śpiocha. W dzień lepiej, bawiła się biegała ale nic nie jadła, a w nocy stan podgorączkowy i biegunka. Dostała czopek i jakoś przespała noc. Od rana już lepiej ale nic do ust nie bierze prócz piersi no i znowu rzadka kupka była.
Teraz śpi, oby już przeszło na dobre, tak mi jej szkoda, pierwszy raz coś takiego mieliśmy:-(
 
Dziewczyny!!!

Nie wiem, czy uda mi się tu zajrzeć jeszcze przed Świętami. Chciałabym Wam i Waszym Rodzinom życzyć wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia, radości, spokoju, błogosławieństwa Bożego oraz wszystkiego co najlepsze!!! Ściskam Was mocno!!!

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.
 

Załączniki

  • 323.jpg
    323.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 5
MAmusie życzę Wam i Waszym rodzinką wiele ciepła i czasu spędzonego współnie przy świątecznym stole... Aby czas Bożego NArodzeia zagościł w sercach Waszych !!!
Wszystkiego najlepszego!
 
Ja też Dziewczyny życzę wszystkim


Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!:-)


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego
Narodzenia pragnę przesłać Wam
najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla Was
niezapomnianym czasem spędzonym
bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju,
radości wśród Rodziny,
Przyjaciół oraz wszystkich
Bliskich dla Was osób.
 
Ja również składam wam życzonka!

Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!

wesołych świąt i zdówka dla was i waszych rodzin!
 
Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie.
 
reklama
Do góry