reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

jedyna rzeczą jaką moge napisac to to że ładna pogoda:-Dto tyle dla ciekawskich:-Dmam nadzieję że zaspokoiłam dzika ciekawość:-D:-D:-D:-D

a dziś może posadzę kwiatki balkonowe ,bo ziemia juz czeka:-D
 
reklama
Witajcie,
dziś wybywam na wieczór panieński mojej siostry- wesele za 2 tygodnie:tak:już nie mogę się doczekać. Dla dzieci opieka jest więc w końcu sie pobawimy!! jak przyjemnie się biega w wiosennej atmosferze! jeszcze chwila i wyciągne krótki rękaw :tak:przyszły weekend urodzinowo
Anian to Was ospa załatwiła w pierwsze słoneczne dni.. a Ty już przechodziłas?
Cleo czekaj z kwiatami do zimnych ogrodnikó , bo nigdy nic nie wiadomo
 
krakałam i mam - u nas leje;-)
Dziewczyny piszę tutaj.
Przyszedł czas żeby kupić dla Ali fotelik samochodowy dla dzieci od 9-18 kg. Gdybyście znały kogoś kto ma taki do sprzedania proszę o informację. Zależy mi na tym żeby to była zaufana osoba , która nie sprzeda mi powypadkowego lub uszkodzonego "cuda". jeśli nie to trzeba zacisnąć pasa i kupić nowy
 
Ja niestety nie znam nikogo kto by miał....ale popytam, może coś się znajdzie.

Przy okazji się podepnę i jakby ktoś miał krzesełko do karmienia za nieduże pieniążki to Aga z chęcią odkupi dla Ninki.
 
Martolinka mój kuzyn chce sprzedać taki fotelik. jest 100% bezwypadkowy, ale jest , ze tak powiem styrany, bo po dwójce dzieci. granatowy ramatti firma. chce za niego 50 zł + przesyłka. nie wiem w jakim stanie jest styropian :-( ale mysle, że po dwójce dzieci to nie ma co oczekiwać cudów. Mam nawet zdjęcia, bo muszę go wreszcie na allegro wystawić DSC04836.jpg nie wiem czy taki by Cię interesował bo to raczej ja myślałam, żeby sprzedać go komuś kto potrzebuje drugi awaryjny fotelik, choć moja Martynka troszkę w nim jeździła (zanim kupiliśmy nasz) i byłam z niego zadowolona.

dziunka krzesełko niestety odsprzedałam P siostrze

kilolku podepnę się tutaj. znalazłam u mamy tą pościel + wypełnienie, nawet z ochraniaczem, ale to jest pościel z Kubusiem Puchatkiem i raczej tanio to jej nie sprzedam :-(kosztowała około 130 zł, ja bym chciała razem z wypełnieniem 50 :-( tak wygląda ta pościel mniej więcej, na podusi nie ma wzoru, na kołdrze jest jakiś kolorowy Kubuś z przyjaciółmi DSC07616 - Kopia.jpg
 

Załączniki

  • DSC04836.jpg
    DSC04836.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC07616 - Kopia.jpg
    DSC07616 - Kopia.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 30
jedyna rzeczą jaką moge napisac to to że ładna pogoda:-Dto tyle dla ciekawskich:-Dmam nadzieję że zaspokoiłam dzika ciekawość:-D:-D:-D:-D

a dziś może posadzę kwiatki balkonowe ,bo ziemia juz czeka:-D
:-D :-D :-D

nie mogę uweirzyć, ze za nieco ponad tydzień nasza Alutka kończy roczek!!

martolinka a kiedy maraton??

krzesełko i fotelik niestety wciąż używam, iwec nie mam, na razie nie słyszałam by ktos miał ale się rozejrzę?

gawit kochana bardzo dziekuję,z ę poszukałaś i rozumiem, ze jest sporo warta. pozawolisz, ze zrezygnuję? Mamajulii mnie poratuje, więc już tylko kołderki będę szukała

agrafka strasnzie Cię przepraszam,zapomniałam o tym scenariuszu. Zaraz sie za to wezmę i najdalej jutro wyslę (o ile skaner ogarnę :zawstydzona/y:)

piekna dziś pogoda, wększośc dnia poza domem choc co chhwila się chmurzyło i padalo a za chwilę piękne slońce. Niestety nie robi to najlepiej na moją głowę
i musze się pożalić - potłukłam tarkę do owoców, "zabytkową", pamiątkę po prababci. Tak o nią dbałam, jedyna rzecz jaką myłam ręcznie. Zuzanka byla 10 niemowlakiem w naszej rodzinie ją użytkowującym, była śliczna, kryształowa a ja kurna ją potłukłam :-:)-:)-( normalnie płakac mi się chce. 60 lat przetrzymała, u mnie już prawie 6 i taki koniec :-(
 
kilolku pewnie, że pozwolę :-D
kurde szkoda tarki :-( zwłaszcza że zabytkowa więc się nie dziwię, że aż Ci się chce płakać :-(

Dobrej nocki laski ;-)
 
Martolinka Baw sie dobrze :tak:

Etna my mamy taki sam dla Kuby, jeździ sie mu w nim super, jest zadowolony :tak:

Kilolku rzeczywiście szkoda tarki :-(


My dzisiaj cały dzien poza domem, pogoda super. Pojechaliśmy na zakupy i obkupilam chłopaków na lato. Tylko, ze Wojtek znowu przeziębiony...
 
reklama
Witajcie
Anian to Was ospa załatwiła w pierwsze słoneczne dni.. a Ty już przechodziłas?
jedyna choroba dziecięca, którą zaliczyłam
miłej zabawy (choć już w pewnie w trakcie jesteście)

etna, fotelik super się prezentuje (Patula taki ma, a Arek jakoś latem się do niego przesiądzie)

pola, zdrówka dla Wojtusia, a zakupów zazdroszczę
 
Do góry