reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
fajnie coraz nas wiecej podajcie terminy porodow :) ja tez jeszcze nie bylam u lekarza ale liczylam sobie sama termin zobaczymy czy sie pokryje z tym moim:)
ja licze termin licze tak: ost miesiaczka +7dni-3miesiace
 
Ostatnia edycja:
matyjasowa licząc twoim sposobem wychodzi mi 31 X... więc nie wiadomo czy będę październikówka czy listopadówka ;) ja była dziś u lekarza ale za wcześnie i nic nie było widać :( macica pusta, tyle tylko że powiększona i rozpulchniona. Dopiero 7 marca mam iść. To tyyyyyle czasu jak ja wytrzymam :p Jakoś uwierzyć nie mogę że się udało, dopóki nie zobaczę mojej fasolki na usg to nie uwierzę :p
 
myszunia to juz zostań tu z nami hehehehehe
ja ide 6 marca do gina :) a kiedy mialas ost. @ ile sie staraliscie??
 
Ostatnia edycja:
fajnie coraz nas wiecej podajcie terminy porodow :) ja tez jeszcze nie bylam u lekarza ale liczylam sobie sama termin zobaczymy czy sie pokryje z tym moim:)
ja licze termin licze tak: ost miesiaczka +7dni-3miesiace

a nie -4 m-ce?
ja mam termin o 27.01 i -4 m-ce wychodzi 27 .10. potem + 7 dni daje 3.11
chociaż to w sumie kwestia czy liczy sie miesiąc w którym była miesiączka :-) jesli nie to wystarczy odjąć 3 miechy.
czasem jednak lekarze patrzą na długość cykli i jakoś inaczej kombinują z tymi terminami:-)
przepraszam, nie chciałam się mądralować.

ja jestem w takim szoku , ze jeszcze nie pomyślałam o lekarzu, ale tez pewnie za jakieś 2 tyg. wyznaczę termin wizyty.
cieszę się, ale jestem tez przestraszona jak to będzie z dwójką maluchów.
 
mdmd z twocih obliczen wynika to samo co z moich i chyba mamy ten sam termin ja mam 4.11 wpisany bo chyba zle policzylam a ost @ mialam 27.01 hehehehehe jak dodawałam ehheeheh czy moge sie dopisac juz na liste??? ja wiztyte tez wlansie ustalalam zeby bylo jakos 6 tyg wtedy juz cos powinno byc widac:)
a masz jakies objawy ???
 
Ostatnia edycja:
mdmd na pewno dasz rade :)

matyjasowa ost.@ była 24.01., a owulka ok.8-10.02. (robiłam testy owu). To nasz pierwszy cykl starań :D Szczerze mówiąć to nastawiałam się że kilak miesięcy to potrwa bo wiadomo jak to teraz jestem, mało komu udaje się za 1. razem, ale my jesteśmy tymi szczęściarzami ;) I dlatego to do mnie nie dociera że tak szybko się udało. Dopiero jak usg zobacze to uwierzę :D
 
reklama
myszunia to co zostajes z nami /??? zrobilam na osobnym watku liste moge dopisac i ciebie ???
no nam sie udalo za 2 razem hehehehe tez w szoku bylam bo z pierwszym dzieckiem troche nam to zajelo tez jeszcze nie dowierzam i boje sie zeby wszystko bylo ok :)
 
Do góry