reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Sialalala, widzę, że mamy ten sam termin :) Fajnie.
Dziewczyny, w którym tygodniu czułyście powiększony obwód talii albo brzuszek? Coś zaczyna się już u Was dziać?
Ja ciągle czuje się normalnie, zero dolegliwości, więc znowu zaczynam się dziwić, że w moim brzuchu może w ogóle mieszkać dziecko :/ Jak zobacze na USG to uwierze ;) Zastanawiam się czy jak do tej pory nie przyszły żadne mdłości/wymioty to czy mogą się jeszcze pojawić czy już raczej nie?
 
#Groszek# - a kiedy masz wizytę? ja rano mam prawie płaski brzuszek i dopiero pod wieczór po całym dniu jedzenia mi się troszkę zaokrągla. co do wymiotów, to ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam, ale często mnie mdli, czasem nawet cały dzień mnie trzyma. za to dzisiaj rano jak się obudziłam, to było mi wyjątkowo niedobrze, więc nie wykluczam że wymioty się jeszcze u mnie pojawią. moja koleżanka zaczęła wymiotować w trzecim miesiącu i trzymało ją do szóstego, więc chyba nie ma reguły. co do objawów, to u mnie jest ciągła senność i wrażliwsze piersi, ale też potrafią przez kilka dni nie boleć, ale staram się nie stresować na zapas :-)
 
Cześć Kobietki :) ja dziś wcześniej z pracy. Za oknem świeci słoneczko :) mam nadzieję, że ten antybiotyk mi pomoże, tym bardziej, że znów mnie swędzi, ale na zewnątrz na sromie :-/ czemu kobiety muszą ciągle mieć jakieś dolegliwości??

Witaj Siaalala :) masz termin w urodziny mojego męża :)

Elomelo ale duże dzieci urodziłaś, tylko podziwiać:)

Nikita i Pola gratuluję wizyt :) ale jak lekarz nie zna się na wynikach hehe

Co do spania to ja zasypiam na lewym boku, nigdy nie umiałam spać na plecach, prędzej ląduję na chwilę na brzuchu. Moja przyjaciółka z pracy, która jedyna w pracy wie o ciąży, stwierdziła mi, że moje zachowanie podpada hehe, chodzę gdzieś dzwonić (jak muszę dzwonić umówić się do gina to wychodzę), co chwilę sikam, jem dużo i robię się krągła w brzuchu :) Stwierdziłam, że chyba powiem wcześniej szefowi o ciąży bo jak będzie miał jakiś problem to prędzej pójdę na L-4, chociażby ze względu na stres. Trochę żałuję, że nie wzięłam teraz na tydzień bo jak mnie swędzi to ciężko mi wysiedzieć przy biurku :-/

Zapisałam się na badania genetyczne na 30 kwietnia do jakiejś pani doktor, pierwszy raz pójdę do gina -kobiety. Czuję się z tym dziwnie bo zawsze uważałam, że czułabym się nieswojo jakby mi inna kobieta tam zaglądała. Ale nie miałam innego wyboru przed długim weekendem. Będę miała to badanie darmowe (usg + test PAPP-A), a normalnie kosztują 220 zł + 180 zł.

Estera świetne spodnie, bardzo mi się podobają :))
 
Jeśli chodzi o dolegliwości to ja ma straszne mdłości, na które nic nie pomaga, choć kuszące wydaje się wypicie słodkiej herbaty;) Nie wymiotowałam jeszcze ani razu, choć raz troszkę jakby mi się ulało...U mnie w pracy wie tylko jedna osoba, ale też noszę się z zamiarem powiedzenia bossowi o moim stanie, tylko nie wiem jak?
A ciążowe spodnie też chętnie bym już przygarnęła, aktualnie mieszczę się tylko w jedną parę starych spodni, co wiszą mi na tyłku, a w pasie są akuratne;)
 
Dziękuję za miłe przywitanie!

#Groszek# ja też zastanawiam się kiedy zobaczę trochę brzuszka, czuję jak rozpiera mnie coś w środku, średnio raz w tygodniu jest to bardziej odczuwalne, uczucie podobne jakby zbliżała się miesiączka. Gdyby nie to, że widziałam już dzidzię na usg to też nie wierzyłabym na 100% w to, że mam małego lokatora. Ale czułam to intuicyjnie od samego początku. może się to wydawać głupie, ale czułam się inaczej. Jeszcze 2 tyg. temu męczyły mnie nudności cały dzień, tak, że nie byłam w stanie ugotować obiadu czy umyć naczyń. Ale znalazłam swój własny sposób na nudności i nie pozwalam bym czuła głód, bo wtedy było mi źle. Mam pod ręką owoce, jogurt, paluszki. krakersy, wafle ryżowe, żeby w razie ochoty chrupnąć.

Co do ubrań, zaczęły mnie wkurzać jeansy i obcisłe spodnie, mimo, że nie widzę brzuszka przestałam nosić pasek by nie uciskał i pod koniec tygodnia ruszę w shopping po jakieś legginsy i luźniejsze tuniki, przydadzą się ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-)
co do spania na brzuchu to też - uwielbiam. Teraz też śpię na brzuchu, korzystam póki mogę ;-) piersi bolą ale tak średnio, więc jakoś się układam i jest OK.
Brzuchol też mam mega wydęty - cały... Dziwne to wszystko :sorry:
My staraliśmy się o dziecko prawie 3 lata. Na początku też były nogi w górze, obserwacja cyklu i inne cuda wianki... Przeszliśmy stymulacje, laparoskopię, diagnozę endometriozy, 3 inseminacje na cyklach stymulowanych... Multum badań, niesamowite ilości nerwów i wylanych łez... No i zaczęliśmy już przygotowania do in vitro (badania krwi, a po @ miałam mieć histeroskopię, ale @ nie przyszła :-) :-) :-))...

A w piątek byłam na wizycie - dzidziolek miał wtedy 12 mm i pięęęękne serduszko :-)
 
reklama
U mnie dziś fatalnie od rana wymioty do tego doszła mi gorączka nie wiem co się dzieje czy to może być zatrucie czy przy wymiotach może być gorączka?

Siaalala witaj

Wesoła Kobitka oj tez jak brałam antybiotyk to zaczeło mnie swędzieć cewka moczowa też zaczełam smarować clotrimazolum ciut pomogło:-)

Elomelo faktycznie duże dzieci;-)


Estera świetne spodnie ja mam cztery pary z poprzedniej ciazy ale najlepiej lubie z tych co mam dwie pary
:-)
 
Do góry