reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Witam się.....

Witam nowe mamusie :-)

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne.

Ja byłam na nieplanowanej wizycie u ginia we wtorek, od czasu do czasu pojawia mi się zielonkawy śluz, ale na szczęście jest wszystko git :-), po prostu taki mam śluz....
 
hej dziewczyny :)
gratulacje dla mam wizytowych :)

nikita spokojnie bo stres tylko szkodzi na dzidzie i jej serduszko, skoro lekarz powiedzial ze jest dobrze to jest dobrze ... chociaz rozumiem Cie. ja mam wizyte za 11 dni i to bedzie tez ok 10 tydz i tez sie stresuje ale staram sie myslec bardzo pozytywnie :)

ehtele glowa do gory, ja zdawalam 6 razy a jazde mam we krwi od zawsze i bylam najlepsza w grupie na kursie heh

gosiagro oj jestem duzo spokojniejsza, ale tez sprawdzam ciagle, ale to chyba tez ze przestalam sie bardzo mocno stresowac bo to ponoc tez ma wplyw na plamienia ...

slyszalyscie ze w szczecinie urodzil sie 7 kg dzidzius ??? woooow
 
Dziewczyny, gdzie jest ta lista kiedy kto ma wizyte? Bo nie moge znalezc.. :) jak cos to ja mam 27.04.2012

Gosiagro, to teraz wypadaloby na chlopca :)
 
Dreddka gratuluje wizyty,ciesze sie ze wszystko dobrze! Nasze dzidzie prawie rowne,kolejna wizyte tez mam 10 maja:) wstawiaj suwaczek i czekamy na zdjecie!
 
Dzieki qwas :)

bylam dzis robic badania i na jednym skierowaniu jest na badanie serologiczne i tam lekarz powinien zaznaczyc jedna z opcji (HBs Ag, anty HBs, anty HBc, anty HCV albo RPR - odczyn kiłowy), ale nic nie zaznaczyl i mi tego nie zrobili bo nie wiedzieli "o co mu chodzi" ja juz do tego lekarza nie bede szla, bo bylam tylko po skierowania na kase chorych, a prowadze ciaze prywatnie.. czy to skierowanie ma zwiazek z konfliktem serologicznym? Bo konfliktu w pierwszej ciazy nie mialam.. czy to wazne jest i musze isc do niego, zeby mi to jednak wypelnil? Wstawilabym sobie sama krzyzyk, ale nie wiem przy czym :)
 
xantina - to trochę mnie zmartwiłaś tą wiadomością o becikowym bo mi gin jak zakładał kartę ciąży to wpisał 12tc bo tak według miesiączki wychodzi ale mówiłam mu, że moje cykle od długiego czasu były nie regularne albo miesiączki nie miałam nawet przez 2 miesiące i kazałam mu się nie sugerować tym, że okres miałam 9 stycznia. Bo na badaniu USG wyszło tydzień temu 8tc i to jest prawidłowo. I teraz nie wiem co zrobić czy iść i mu powiedzieć żeby to zmienił czy jak?
shocked.gif
 
reklama
Olinkaa - ale to chyba nie była Twoja pierwsza wizyta? Powinnaś nalegać, aby Ci wpisał faktyczną datę pierwszej wizyty - na pewno była przed 10 tc
Ewentualnie po ciąży iść do niego po zaświadczenie, że prowadził ciąże i wypisał daty wizyt - z uwagą na to, aby pierwsza była przed 10 tc

Tutaj masz wzór takiego zaświadczenia:

Becikowe - Przewodnik Krok po Kroku
 
Ostatnia edycja:
Do góry