reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Haha właśnie widzę i aż mnie to przeraża, ale przeczytam:-D


A musze sie pochwalić :-D już ok 3 dni czuje tak jak by ruchy dzidzi w okolicy pepka :D tak jak by mnie coś od środka brzucha pięścią do góry uderzało :sorry2: tak inaczej nie wiem jak opisać :-D A i doszłam do wniosku że chyba jednak dużego brzuszka mieć nie będę :-D rodzinne :D:-D bo nadal mam malutki i chyba na razie nie rośnie
 
reklama
witam

nikita, ja od dziś biorę Pregna Plus, takie mi zalecił gin

Wesoła, mi się wydaje, że kiedyś też kobiety miały problemy z utrzymaniem ciąży, również roniły lub rodziły przed terminem, tylko wtedy może jakoś tak się nie przywiązywało do tego wagi, w sensie nie mówiło się o tym dużo i długo. teraz też większość kobiet pracuje do samego końca, może nie tak ciężko fizycznie, ale za to w wielkim stresie. ale w końcu ktoś się nami i naszymi emocjami po stracie zaczął choć trochę interesować. i więcej się o tym mówi.

wczoraj tak mnie brzuch bolał, że już miałam w nocy męża budzić i do szpitala jechać, ale stwierdziłam, że poczekam do rana. szczerze mówiąc to już się bałam najgorszego. ale przeszło, dziś czuję się dobrze. nie wiem co to było.

dzwonili do mnie z lab, że są wyniki pappa, ale za chwile zadzwonili jeszcze raz, ze nie ma jeszcze interpretacji i mam czekac na tel, moze juz jutro bedzie.

ja dziś siedzę sama w domu, mąż na służbie. zimno strasznie w mieszkaniu, zero słońca na zewnątrz. jakbym mieszkała w domku, to bym napaliła w kominku, a tak ...

i wiecie co dziwnego zauważyłam - od kiedy jestem w ciąży strasznie często kicham, nigdy tak nie miałam. rano jak wstaję to normalnie seria jak z karabinu maszynowego, ale później też się zdarza. dziwne.
 
No ostatnio Cię Andzia nie było ;) mnie też wyszły leukocyty, ale lekarz nic nie komentował a ja z moją sklerozą u lekarza jestem zawsze tak zakręcona i zapomniałam zapytać o to.

Czy w ciąży jest jakaś obowiązkowa wizyta u dentysty?
 
sunovia ja też tak mam, że prawie codziennie kicham seriami. Nigdy tak nie miałam, dopiero teraz jak jestem w ciąży, a nie jestem ani przeziębiona, ani nie mam alergii... Może faktycznie to jest jakiś objaw ciążowy...:eek:
 
Wesoła Kobietko ja też zastanawiam się nad dentystą, to znaczy wiem że muszę iść chociażby na przegląd, bo przed ciążą miałam to zrobić, ale nie wiem jaki moment jest najbardziej odpowiedni...
 
Wesoła kobieta- mi dlatego dał bo mam 35-40 w polu widzenia i boli mnie pecherz .. najgorzej przy chodzeniu bo aż szczypie ;/

A co do detysty to też bym szła, ale jakoś sie boje... a i tak musze zrobic z ząbkami bo mi sie popsuły przez dawną prace.. mój też tam pracuje i to samo ma z zębami ;/ inni też narzekają na zeby a kobiety też na tądzik latem..
 
Andzia to ja miałam 5-8 wpw, ale w krwi też ponad normę (11 a norma do 10), ale czytałam, że w ciąży może być podwyższony poziom.

Wolałabym nie iść do dentysty w ciąży bo boję się, że jak mi zaczną w czymś grzebać to zacznie mnie boleć. Ostatnio to rok temu chodziłam do dentysty w celu przeglądu i leczenia przed planowaniem ciąży, ale mój dentysta jest tak drogi, że przestałam po kilku wizytach. Zresztą poszłam do niego z jedną dziurą bo mi się ułamało w zębie a on mi robił inne a tego nie i wkurzyłam się i już nie szłam później a dziura jest do dziś i wchodzi mi tam jedzenie :-/ póki co ząb nie boli. Jak pójdę to już do innego dentysty a nie takiego naciągacza na kasę.
 
Ja tez mysle o dentyscie. Chyba sie niedługo umowie na przegląd choć jestem pewna ze skończy se borowaniem. Czy w ciazy można stosować znieczulenie podczas borowania??? Bo ja jestem strasznie wrażliwa i obawiam sie ze bez znieczulenia nie dam rady.

Apel do dziewczyn, które maja leukocyty w moczu - pijcie duzo wody!!!!
Ja przed trzema laty cierpialam na nawracajace infekcje, tylko ze u mnie one były bezobjawowe. Pojawiały sie tylko leukocyty i bakterie w moczu. Brałam chyba wszystkie możliwe antybiotyki. Trzy razy podchodzilam tez do szczepionki, a wyleczyla mnie... WODA! Starałam sie pić ok 3 litrów dziennie. Raz nawet wypilam 4 litry ale nie było to łatwe. Na kolejnym badaniu wszystkie wyniki miałam wzorowe!!!

Teraz nie pije juz tak duzo, ale staram sie zeby wypić choćby symboliczne 1,5l dziennie. Zwłaszcza teraz, jak jestesmy w ciazy musimy tego pilnować!
 
reklama
majowkaa a bierzesz progesteron? bo podobno to on moze byc przyczyna tego kichania. ja teraz mam zmniejszona dawke luteiny, ale kicham nadal jak szalona.

tez by mi sie przydal dentysta, ale boje sie, ze mi cos tam rozgrzebia i bedzie klopot.
 
Do góry