reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Finkemma moj synus tez tak sobie sie rusza ... w piatek mam wizyte u poloznej mysze jej powiedziec ze czasem duzo sie rusza a czasem mniej i bola mnie jajniki cholernie nie wiem czemu :-(
 
reklama
W lux medzie nigdy nie potrzebowałam skierowania na usg.
Mam rozpiske od lekarza na wszystkie badania z uwzglednieniem usg i ide/dzwonie do rejestracji i umawiam termin usg. Potem przed wizyta pokazuje ksiazeczke ciazy + ta kartke zrozpiską :) i gotowe.
Termin na usg do lekarza ktory chodze jest 2-3 tygodnie ale zawsze ustalam wczesniej

Dowolna, nie ma rejonizacji :)

A gdzie składa się wypełnioną deklarację wyboru położnej środowiskowej?
 
Finkemma oczywiście lepiej sprawdzić, ale dzieciaczki mają też czasami leniwy dzień, moja też tak czasami ma, a czasami tak kopie, że mam wrażenie że dziurę w brzuchu zrobi.
Sylka, ja znów tak mam, że najlepiej mi się śpi między 5-8 ;-) Całą noc się walam a w tych godzinach śpię jak zabita. Tzn. spałam, bo teraz szkoła i przedszkole i trzeba dzieciaki wyprawić.
My po lekarzu, młody ma zapalenie gardła.
 
Ja tez mam tak ze musi byc skierowanie w systemie, no poprzednia ginka to dawała mi z wyprzedzeniem to latwiej bylo sie zapisac a ten w sumie teraz mi wystawil fakt ze wizyta za miesiac ale badanie nalezy zrobic tak w 32 tygodniu.
Muszą mi cos znalezc bo tak robilam dwa razy juz ale wkyurza mnie takie proszenie sie no i wtedy nie ma sie za bardzo wyboru czy jest to drugi koniec warszawy czy nie i jakiego lekarza przypiszą. Jakby co to mąż zglosi u siebie w pracy skarge i zorganizuja na pewno czesto tak wymuszaja wizyty u niego w pracy bo tam w umowie jest ze w ciagu okreslonego czasu musza cie przyjac na wizyte w zaleznosci od typu badania. Ale i tak chyba mnie to sklania do prywatnego usg bo na wciskanego to mi kojarzy sie z na odwal.
 
Finke jedz dla spokojnosci jesli nic sie mlody nie rozrusza, u mnie tez zalezy jaki dzien dzis np tez mlody leniwy ale jak usiadlam do obiadu i talerz na brzuchu postawilam to tance byly :)
Wspolczuje wam dziewczyny z tymi spojeniami, ja dzis bym tylko spala nie mam sily na nic i wieczorami coraz bardziej dokucza mi brzuchol i jajniki tez mnie bola jak na @ ale po nospie zazwyczaj puszcza :)
Ja teraz wizyta 1go usg 6go jeszcze troche :)
 
No idz Finke bedziesz spokojniejsza.
A ja wstalam z łoża ale chyba nic nie zrobie i znowu sie poloze, jakos mnie mdli, apetyt sie skonczyl i glowa boli moze za niskie cisnienie.
Współczuje przeziebien i chorób dzieci.
 
reklama
finke, idz idz dla swietego spokoju ale sie niedenerwuj bo pewnie jest wszystko dobrze :), dzieci maja swoje humory i musza pokazac i nas niepokoic.
Daj znac jak bedziesz po.
 
Do góry