reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

samo - o 23 bóle regularne i rozwarcie 3-4 cm, o 23.45 byłam juz na porodówce i rozwarcie 6-7 cm. do 10 poszło szybko, potem z partymi miałam problem, bo ich nie było, i gaZ sie skonczył :szok:
i zostałam wyrodna matka i bede karmila butla.
duzo jeszcze mamus w dwupaku?
przepraszam,ale pisze jedna reka, na drugiej córcia lezy
 
reklama
Gosikk, to fajnie ze szybko poszlo.
W dwupaku na razie ja, Ewel, Kinia, Lotka, Mama_32, Kasieczna, Holcia, Aleali, Jaga, Madzius (chyba ze ktos juz urodzil z dziewczyn niedawno)
 
Gosikk gratulacje ! Super szybka akcja :)
My od wczoraj w domciu yeahhh nareszcie :) Mlody kochany budzi sie regularnie xo 3,4h je i idzie spac dalej :)
Tez jest straszny zmarzluch chyba przez te naswietlenia ubieram albo body krotki rekaw plus pajac albo body dl rekaw plus spiochy i do tego kocyk obowiazkowo zapatulony bo inaczej broda mu lata :)
Mam nadzieje ze wszystkie oczekujace juz niedlugo beda tulic swoje malenstwa po szybkich akcjach :)
 
Goskk gratuluję duz j córci :-)

Ja ubieram body długi rękaw plus śpiochy, albo krótki plus pajac lub bluzka z długim rękawem i spodenki.
 
reklama
Gosikk gratulacje, tylko pozazdrościć szybkiej akcji! my nadal czekamy, ostatnio brzuch trochę twardnieje, ale poza tym cisza...
 
Do góry