reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Katarzyna ja wczoraj sprzatalam wiec mam dziś z głowy zostało odkurzyc to maz to zrobi:) do sklepu po drobne zakupy.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ja codziennie mam w planach zrobic porządki w szafach i mi nie wychodzi ;) a musze bo miejca malo a jak pochowam ciuchy ktorych predko nie zaloze to zrobi sie spora przestrzec. W ogole musze po malu to mieszkanko ogarnąć poki jeszcze sie nie tocze. Ale lenia mam kosmicznego:) A dzis mąż mi z rana z domu wybyl i ja tez zaraz spadam na plotki i dupa z porządków ;) Finkemma wszystkiego najlepszego :)! Moj maz za 3 tyg konczy wchodzi w trn wiek z 3 z przodu :)
 
Ja tez codziennie mam plany wysprzatac mieszkanie a konczy sie na tym ze uprzatne z wierzchu i tyle ale trzeba sie za to zabrac bo zarosne brudem no i trzeba pomyslec gdzie sie zmieszcza rzeczy nowego czlona rodziny bo poki co to bida z jiejsce i nie mam pomyslu
 
Claudia mam ten sam problem ale my mamy starą meblościankę i na początek chce wywalić dwie jej części i kupić taką szafę rozsuwana w miarę pojemną jakąś... Bo na razie zrobiłam sobie jeszcze większy bajzel i swoje u brania upchałam do jednej szafki...
 
reklama
Dzieki sylka :* buziolki :* :* :* u mnie tez problem z ubrankami dla Alexa przez jakies dwa lata musi byc u nas w sypialni szafa jest ale zapchana po brzegi chyba kupie komode z ikei ale to z szjfladami i nie wiem czy bedzie wygodnie wyciagac ubranka. Co do sprzatania to ja sie zbieram do pomycia szaf na gorze w kuchni i w pokojach i mam lenia ale moze mezowego poprosze dzis :)
 
Do góry