reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Przynajmniej bedziemy wiedzialy ze nikt sie na boki nie puszcza i syfu do domu nie przynosi hahah jezu gdyby okazalo sie ze cos mam chyba bym go zabila. Ja jak dzisiaj w przychodni powiedzialam i Hiv poprosze to myslalam ze starsze panie kijem mnie potraktuja
 
Dziewczyny, jestem troszkę spokojniejsza. Zadzwoniłam do położnej pracującej z moim ginekologiem, przedstawiłam sytuację. Powiedziała, że jeśli plamienie będzie obfite i krwiste i dojdą do tego dolegliwości bólowe mam zgłosić się jeszcze dziś na izbę przyjęć, jeśli nie to mam umówioną wizytę na jutro na 16, więc wszystko będzie wiadomo.
 
dziewczyny tak się boję że coś może być nie tak, niby nic wielkiego tylko lekki plamienia które ustały ale co chwilę idę do łazienki i sprawdzam. jeszcze leżę na sali z dwiema starszymi paniami, jedna miała usuwaną dziś macicę a druga jutro będzie łyżeczkowana....
i jeszcze mi głowę rozsadza! ja chcę do domu!
 
justa bądź dobrej myśli... my jesteśmy z Tobą. najważniejsze że już nie plamisz.
ja gdyby mi mój jakiś syf do domu przyniósł do bym jaja przy samej dupę ucięła.... hehehe :-)

dziewczyny czy wy też tak macie. szczególnie te które chodzą w drugiej lub trzeciej ciąży. ja ogólnie mało jem. więc nie przytyłam ale już w obcisłe spodnie się nie mieszczę tz zmieścić się zmieszczę ale ciasno jak nie wiem co... i już mam lekki na dole brzuszek okrągły a to jeszcze nie jest 8 tydzień
 
Minia na mnie też już dżinsy są za małe, tzn. uwierają mnie jak zapnę je na guzik. Brzuch mam taki wydęty i raczej cały a nie tylko podbrzusze.
 
Ja chodze w dresach wiec nie odzczuwam czy sie zwikeszam w obwodzie:-) ale to prawda ze w kazdje kolejnej ciazy brzuch szybciej wystaje co do spodni ciazawych to mam pare ale takich z regulacja wiec moge je juz spokojnie nosic I one rosna ze mna:-) mi z koleji jest strasznie zimno chodze w dwoch bluzach bo tak sie trzese ze szok
Justyna trzymaj sie niech cie szybko wypuszczaja do domu :-)
 
Ja już od 2 tyg. paska do dżinsów nie mogę nosić i większe spodnie z szafy ubieram.Brzuszek też okrągły.Po poprzedniej ciąży mam różnego rozmiaru spodnie od rozm. 27-31 :) Tak ni w 5 ni w 10 ta ciąża -3 m-ce ciepła i 3 zimna i ciężko z zakupami na tyłek i brzuszek który rośnie.A ceny kosmiczne dla ciężarówek.Po poprzedniej ciąży mam sztruksy i dźinsy ale to od IX będą.Trza coś na lato z głową kupić.
 
reklama
ta tylko ja nie mogę spodni bez paska nosić bo mam tak płaski tyłek że wszystko mi spada z niego. więc chyba zostaje mi kupienie spodni ciążowych. tylko w jakim rozmiarze. jak kupie takie na teraz to za miesiąc mogą być za małe a jak kupie za duże to będę wyglądała jak worku. masakra jakaś.

mama290 może masz gorączkę??? mi też od kilku dni było zimno i z każdym dniem powoli rozwija mi się jakieś choróbsko. a ty nic brać nie można
 
Do góry